Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kerül minden pénzbe?

Miért kerül minden pénzbe?

Figyelt kérdés
Régebben ha csinálni akartunk egy vicces filmet a haverokkal mindenki benne volt. Hívtunk csajokat hogy szerepeljetek ti is ők is jöttek. Ingyen. Megcsináltuk a filmet megnéztük... És Mennyit Nevettünk! Vagy csajok... Régen meghívtuk őket pár italra már meg is volt Az esti program. Ma meg... Minden kéne azonnal kéne pénz is kéne! jóde egy vicces rövid filmre? Mert ezek nem olyan filmek voltak hanem vicces filmek. Nem költöttünk kellékre meg ilyenek. Nekem volt egy számítógépem Lackónak egy kamerás mobilja Kicsinek vagy három játékpisztolya... Az iskolai színház is adott kölcsön jelmezt... Ingyen megvolt a film! Ingyen! Hoztál egy cd-t kiírtam neked ingyen! 0ftos film 0ftért hogy mindenki jól járjon. Ma meg pf aki jó csaj az több ezret kér a szerepért.. Én se kapok érte egy ftot se ők meg várják hogy fizessek nekik mert szinészek meg sztárok... De amúgy sose volt szinész meg sose lesz stár! Hol romlott egy így a világ?

2023. febr. 6. 15:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Miért ne kérnének érte pénzt, ha kérhetnek?
2023. febr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Emberségből.
2023. febr. 6. 15:35
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, azt feltételezik, hogy te később pénzért tudod tenni a filmet.
2023. febr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
A haveri köröd recskamappájába én se akarnék bekerülni.
2023. febr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Miért kellene bárki is téged ingyen szórakoztasson?
2023. febr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
3as talán ma tudnák pénzt csinálni belőle a youtubon de az egy sörre nem lenne elég. 4es aki nem akart az nem olyan szerepet vállalt vagy nem úgy öltözött. 5ös nem én szórakozok én szórakoztatok. meg a többiek. Neked is ingyen elküldeném privátban a linket csak hoppá nincs link mert nincs film se
2023. febr. 6. 15:47
 7/20 A kérdező kommentje:
6os te vagy a bohóc
2023. febr. 6. 15:47
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
Öltözzetek nőnek. Ne használjatok ki másokat.
2023. febr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
ejj de bánom hogy a régi filmeinket nem töltöttem fel indára anno.
2023. febr. 6. 15:48
 10/20 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy az sem tetszene egyeseknek. Függetlenül attól, hogy volt e szerződés vagy sem.
2023. febr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!