Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Minden egyesület pénzbe...

Minden egyesület pénzbe kerül? (ha tag szeretnék lenni)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is, biztos sokatoknak már a kérdés is röhejes, de én nem tudom rá a választ, épp ezért kérdezem meg.

Szóval, kézilabdaegyesülethez szeretnék csatlakozni, de nem tudunk erre havi ezreseket fordítani, mert nem vagyunk olyan helyzetben.

Van olyan egyesület, amelyik nem kerül pénzbe, vagy épp azért hívják egyesületnek, mert igen? (öhm, ez elég nyakatekerten hangzott.)

És ha az utóbbi, akkor van olyan lehetőség a kézizésre (nyilván akkor bármilyen sportra, de engem speciel a kézi érdekel), ahol nem kell érte fizetni (esetleg párszáz forintot)?

Előre is köszi a segítséget! :)

14/L



2015. jan. 25. 19:27
 1/2 kovpet ***** válasza:

Pontos választ nem tudok adni, csak iránymutatást: mivel véges számú olyan hely van a közeledben, ahol kézizni lehet, így nem kell keresned az általános választ. Kérdezd meg az elérhető helyeket a tagdíjról. Esetleg beszélj az edzővel, hogy az a helyzet, hogy nem tudnál fizetni és nincs-e lehetőség arra, hogy ingyen vagy nagyon olcsón eddz ott. Lehet, van valami állami vagy szponzori támogatás, amit igénybe tudnak venni.

Legfeljebb nincs, akkor sem vesztettél sokat.

2015. jan. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon szépen köszönöm a választ, szerintem megfogadom a tanácsodat. :)

2015. jan. 26. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!