Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz, ha én inkább szakmát...

Gáz, ha én inkább szakmát szeretnék tanulni ahelyett, hogy egyetemre mennék?

Figyelt kérdés
Végzős gimnazista vagyok, 4-5-ös tanuló. Napokban szóba került mind az iskolában, mind otthon, hogy hogyan tovább középsuli után, s bizony én inkább szakmát tanulnék. Egy az, hogy engem egyik egyetemi szak sem vonz, s megmondom őszintén ahhoz a rengeteg stresszhez sincs kedvem, ami azzal jár, több ismerősöm panaszkodik, hogy bizony elég emberes meló, nincs sok szabadság, s még sokszor szívatások is mennek. De szüleim, tanáraim eléggé csodálkoznak, hogy hát miért nem egyetem. De ti mit gondoltok? Ennyire ritka, s csodálkozásra okot adó dolog lenne, ha én egy szakmában, mint az asztalos, autószerelő, tudnék kiteljesedni, s mellette még más hobbira is maradna idő?
2023. febr. 7. 13:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%
Ha jó fideszjobbágy akarsz lenni akkor nem mész egyetemre, ha egy kis értelmet és tudást is szeretnél akkor igen.
2023. márc. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
11. Nem gondolnám, hogy attól, mert nem megyek egyetemre, egyenesen az következne, hogy fideszjobbággyá váljak. Undorodom a politikától, meg azoktól az emberektől is, akik ezért képesek egymásnak esni.
2023. márc. 5. 22:03
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
12-es attól mert te kizárod magad a politikából a politika fog ki zárni téged magából. Ha tanulatlan fogalmatlan mardsz akkor a fidesz malmára hajtod a vizet és segíted őket az ország további kifosztásába.
2023. márc. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
13. Értelek. De ha teszem azt, mert szeretem a törit, elvégzek egy töri szakot. Mire megyek vele? Éhen halnék kb. Mérnökin meg 1. évben kibuknék.
2023. márc. 5. 23:57
 15/16 anonim ***** válasza:

3-as!

Totálisan, tényszerűen igazad van.

Nem találsz egy tisztességes, hozzáértő, profi szakembert.

2023. máj. 20. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz ,egy jó szakmaval jó lehet keresni .
2023. máj. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!