Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tinikoromban rengeteget...

Tinikoromban rengeteget szorongtam és túlsúlyos is voltam, lehet azért vannak most ilyen szar adottságaim?

Figyelt kérdés

Olvasgattam a témában és a hormonokat eléggé befolyásolja a szorongás, stressz túlsúly stb.

Na nekem minden ilyesmi volt, és most fiatal felnőtt koromra semmi férfias dolog nincs bennem.

Alig van arcszőrzetem, nem mély a hangom, skinny fat vagyok, de inkább mellre hasra és combra hízok mint egy nő. Sőt csípőm is széles, és a péniszem sem nagy.


2023. febr. 8. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is szorongtam, tekintve, hogy egész fiatalkoromat bullyingben éltem, mégis szőrös vagyok mint egy majom és egész jól megtapad rajtam az izom, ha teszek érte.


Szóval szerintem ez inkább alkat kérdése.

2023. febr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hangod mély? péniszed mérete?

Tudom nagyrészt genetika.

2023. febr. 8. 18:04
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen mély.

A pélóm nemtom, sosem mértem, kb 12-3 cm lehet. Az asszony bőségesen elégedett vele.

2023. febr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Átlag alja:/

Akkor mégis lehet valami a kérdésemben?

2023. febr. 8. 18:12
 5/9 anonim ***** válasza:
ezek nem alakítanak ki ilyet direktben abban biztos lehetsz. ki mit kap. de az nálam is összefüggésben áll hogy kevés arcszőrzet-nem mély hang-minimál farokméret. hízékonyság szintén, és harmincas elején már kopaszodás. pedig szülőkön semmi ilyen nem látszik, lehet valamelyik kromoszóma hibás a dnsben
2023. febr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4 baromság.


Ráadásul 29 vagyok és kopaszodás jelei tűntek fel. Ami ugye magas tesztoszteronszintre enged következtetni, ami ugyanúgy felelős a fejlett nemi szervekért, mély hangért és sok szőrzetért, nomeg az izomfejlődésért.


A stressz hatással van a hormonokra igen. De nem a nemi hormonokra, hanem pl a növekedést serkentőkre. Alacsonyabb az lehetsz, de a szakállad vagy a farkad méretére nincs hatással.


Az meg, hogy tlag alja, hát pfff, ki nem szarja le?:D Nem Johnny the Longhoz képest kell megfelelő farkamnak lennie, hanem a szexuális partnereimnek kell megfeleljen. Nekik pedig megfelelt.


Vigyázz azzal, hogy a körülményekre hárítod az esetleges kudaraidat. nagy csapda amivel önmagadat börtönzöd be.

2023. febr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én úgy tudom (de javítsatok ki ha tévedek) hogy nem minden kopaszodást lehet a tesztoszteron túltengésre hárítani csak a fejközépit, és a "Mickey egeresedést" ez nem érinti, az lehet csak simán egy régi amalgám fogtöméstől vagy stressztől
2023. febr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"A stressz hatással van a hormonokra igen. De nem a nemi hormonokra,"

Egész egyszerűen de, arra is, de mindegy nem akarok veled vitázni.

Ki nem szarja le? Én, azért írtam ki a kérdést.

2023. febr. 8. 19:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Amalgán fogtömés? Szerintem azt már születésem előtt kivették a forgalomból:D

Stressznek köze sincs hozzám, nagoyn laza a meló, haverokkal meg asszonnyal lófrálok néha.

De amúgy kissé Mickey egeresedtem, meg fejközépen is kopik. Ez hosszú hajjal és szkaállal ritkaszarul néz ki:D

2023. febr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!