Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legváratlanabb bók,...

Mi volt a legváratlanabb bók, amit valaha kaptál és kitől?

Figyelt kérdés

2023. febr. 9. 23:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
ultrahangon, hogy szép a pajzsmirigyem... kicsit váratlanul ért
2023. febr. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Ezt nem nevezném bóknak, inkább ténymegállapításnak.

Egyik ismerősöm Budapesten hívott egy taxit és amikor az út végén kiszállt a kocsiból, akkor a sofőr megdicsérte az ismerősömet, hogy milyen csinos lába van.

2023. febr. 9. 23:18
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
Hogy en belulrol vagyok szep. Aki mondta az egy rontgenorvos, ma mar a ferjem.
2023. febr. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%
Egy külföldi egyetemista lány cserediákként volt itt és párszor eljött edzeni oda, ahova én is járok. Aztán az elutazása előtt az öltözőben szóltak nekem, hogy menjek, mert a szép szemű srácot (engem) keresi a lány, hogy elköszönjön. Ráadásul ő 21 éves volt, én meg 46
2023. febr. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%

Számolatlan alkalommal néztek 10-15 évvel fiatalabbnak a valós életkoromnál.

Nagyjából most is fennáll ez az állapotom, - tehát, már ki sem merevedek, amikor belefutok egy ilyenbe (akárhol is).

55 éves férfiként néha azért jól esik az embernek ilyet hallani - még annak ellenére is, hogy soha nem próbáltam meg tudatosan úgy kinézni, mint ahogyan kinézek. -Nyilván szerencsés helyzetben vagyok a génjeim tekintetében, azért van ez így.

2023. febr. 10. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%

Időről-időre megélem a megtiszteltetést, hogy a nálam klasszisokkal képzettebb és hivatalos okirattal is szakoktatásra feljogosított, elismert főnököm engem bíz meg a hozzánk kerülő új munkaerő kiképzésével.

Komoly felelősségnek és elismerésnek élem meg ezt - már csak azért is, mert nincs olyan különleges képzettségem, amiért indokolt lenne, lehetne ez.

2023. febr. 10. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%

Számomra az, amikor azt mondták, hogy szerintük kifejezetten szép vagyok.


Ez már alapjában véve is meglepett, de a legváratlanabb az volt benne, hogy ezt egymástól függetlenül, kisebb időrendi eltéréssel négy fiú is mondta nekem ugyanabban az évben, ráadásul én is fiú vagyok :D

2023. febr. 10. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
Itt mi a jó válasz? Mert látom egyeseknek nem felel meg egyik sem. Hol lehet megtanulni mások gondolataiban olvasni? És ha pl nekem nem ez volt a legváratlanabb bók, akkor mi volt az? Nem emlékszem, eszembe juttatnátok? Köszönöm!
2023. febr. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
54%

Hogy szépek a szempilláim, ezt többször is megkaptam már.

19/f😃

2023. febr. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%

- Olyan jó velem beszélgetni (volt tanárnénimtől, akire felnéztem)

- Milyen hosszú szempilláim vannak (egy olyan lánytól gimiben, akivel addig sose beszéltem)

- Jó a genetikád (egy sráctól, akivel egy időben ismerkedtem)

Xd

2023. febr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!