Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az élet értelme így a...

Mi az élet értelme így a töksötétben és hidegben?

Figyelt kérdés
(nem a 42, köszi)
2023. febr. 11. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk teremts egy otthont, ahol nincs se sötét, se hideg.
2023. febr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan az ami a napsütésben a 40 fokban.

Otthonod legyen és ennivalód az a lényeg.

2023. febr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
A tiédnek semmi.
2023. febr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én értem, miről beszél a kérdező, nekem is borzasztóan hiányzik a nyár, mikor ki lehet menni négy réteg ruha nélkül, és gyakorlatilag bármennyi időt eltölthetsz a szabadban. Nyáron egész napokat túráztam, strandoltam, horgásztam, vagy csak sétálgattam a városban, jelenleg ha kinn vagyok, ötpercenként fújom az orrom (könnyezik a szemem a hidegtől), hiába öltözök fel, szar az egész, egy csomó dögnehéz ruhát kell magamra vennem, hogy csak kicsit fázzak, és ne nagyon. Nincs az, hogy kiülök haverokkal a parkba beszélgetni, vagy egy kerthelyiségbe, benn kell lenni a fülledt, szar, párás, zajos helyen, és le-fel venni a rétegeket, ha bemész valahová.

Nem tudsz kinn sütögetni, horgászni, ilyenek. Ha nappal mész ki, minden szürke, gyopár, kihalt, depresszív, hideg, és nedves, de nem mész ki, mert úgyis sötétben indulsz el és sötétben érsz haza, és a fél életed sötétben éled le.

Évek óta minden télen gondolkozom azon, hogy melyik országba kellene költözni, ahol meleg van (én a 10-15 fokkal már ki vagyok békülve), de nem szegény, elmaradott, és nem lakják túlságosan nyitott emberek.

2023. febr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak az éltet, hogy jövő hónapban Március, addig mar csak kihúzom valahogy es eltűnik ez a mocsok tél. Elég volt.
2023. febr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nincs olyan töksötét meg annyira hideg sincs Mégsem látom az élet értelmét....egy nagy üresség az egész.
2023. febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!