Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az Instagramnak mi értelme...

Az Instagramnak mi értelme van, ha valaki nem üzleti céllal használja?

Figyelt kérdés
Teljesen érdektelen, hogy vadidegen emberek miket csinálnak. Akkor mégis, miért van erre igény?

2023. jan. 25. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Nekem sokat segít lelkileg, még akkor is ha ez félig-meddig hamis segítség.


Egyrészt élőben sok ismerősöm mondja vissza, hogy láttam hol voltál, merre voltál. Szóval ha nem is jelzik de azért csak figyelnek rám.


Másrészt egész fiatalkorom azzal telt, hogy egyedül éreztem magam. Felnőttként pedig lett több hobbim, és az instagram pont egy jó felület kimutatni ezt, és tök jó érzés volt rájönni, hogy van egy csomó hozzám hasonló gondolkodású, látású ember.


Néha elgondolkozom, hogy bárcsak most lennék fiatal. Mert így felnőttként már annyira nem izgat a dolog.

2023. jan. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez valóban pozitív.
2023. jan. 25. 19:12
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is sokat segít az Instagram, bár én nagyon ritkán posztolok.

Arra is nagyon jó, hogy olyanokról is tudok néha infókat, akikkel jóban vagyok, csak nem beszélünk napi szinten, esetleg más városban élnek. Néhány napja is reagáltam egy barátom storyjára és azóta beszélgetünk újra.

Másrészt én rengeteg olyan oldalt követek, amik vagy mentálisan segítenek vagy amikkel megpróbálom fejleszteni magam. Ezek alatt akármilyen elcsépelten is hangzik, de motivációs oldalakat értek, különböző edzők oldalát akik tippeket adnak akár otthoni edzéshez akár teremben gépekhez, csomó olyan oldal van, ami az egyetemi tanulmányaimban segít, mert leegyszerűsített ábrákkal könnyebben meg tudom érteni a folyamatokat vagy éppen kitesznek egy tök érdekes videót, amivel tanulok is és plusz motivációt is ad.

Remélem nagyjából értelmesen írtam le:)

2023. jan. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Vagy hogy egy példával éljek:


Világ életemben LEGO fan voltam. De sajnos tipikus proli környéken nőttem fel, ahol már gyerekként is az volt, hogy "te még legózol, de gáz vagy". Most meg azt látom, hogy felnőtt emberek ezzel pénzt keresnek. MOC-okat gyártanak, Youtube videókat csinálnak, bemutatót, teszteket. És tök jó amikor mások hozzászólnak egy-egy képemhez, hogy "WOW" és nem azt kapom, hogy "te gyerekes szar, nőjjél már fel".

2023. jan. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#2 ha már edzés: Elég hátfájós vagyok, elfekszem, elalszom. Pont instagramon találtam rövid nyújtós videókat, pár perces mozdulatsorokat amivel tök jól ki lehet mozgatni, ropogtatni a gerincet. Most meg nem találnám melyik volt az, de reggelente ágyban fekve meg alvás előtt alkalmazom és azóta nincsen hátfájás.
2023. jan. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ezek szerint csak van haszna.


Köszönöm a válaszokat!

2023. jan. 25. 19:21
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a macskás és kajás képeket.

Én nem osztok meg semmit, ha valamit mégis megosztanék, az a fősztöm meg a macskám lenne.

2023. jan. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Van üzleti és magán célú fiokom is. Olyan dolgokat keresgélnek és követek, amik a hobbijaim, és általában ezzel kapcsolatos képeket én is meg szoktam osztani.
2023. jan. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem csak vadidegen embereket lehet követni. Én pl múzeumokat, űrügynökségeket, hasonlókat követek mert érdekelnek.
2023. jan. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Én pl elég sok természetfotóst követek, különböző állatkertek insta oldalait, vagy ahol nagymacskákkal/más vad, illetve védett állatokkal foglalkoznak. Nagyon érdekes dolgokat is lehet azért találni.
2023. jan. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!