Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történik ha elhunyt emberne...

Mi történik ha elhunyt embernek megcsörgetem a telefonját?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nagyon beteg de szoktam ilyet csinálni ha valaki akit ismertem elhuny, és általában már ki sem szokott csengeni, de rejtett számról hívom olyankor. Egy eset volt, amikor napokig ki csengett de mindig valaki le tette.

2023. febr. 12. 08:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Hát már nem fogja felvenni az biztos🤔


Amúgy tudtommal odaadják a számot másnak

2023. febr. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Mégis mit vársz, mi fog történni? Belegondolhatnál, hogy a telefonja, minden más cuccával együtt a rokonaihoz kerül és amíg le nem merül a telefon, addig hallgatják, hogy egy fogykós csörgeti a telefont
2023. febr. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyszer csörgetem meg maximum vagy 2x. Nem csörgetem gyakran.
2023. febr. 12. 08:51
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

"Adategyeztetésnél" nem újítja meg senki a számot, ami így megszűnik egy éven belül és megkapja más. Legyél reális, ne zargass másokat.


Bár én sajnos nem hiszek benne, de inkább járkálj ki a temetőbe, ha "beszélgetni" akarsz velük.

2023. febr. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
A baj akkor van, ha visszahív!
2023. febr. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Jézus Krisztus szalad és átadja a csörgő telefont a tulajdonos lelkének. Peched van, mert amióta bevezették az adategyeztetés, azóta csak korlátozott ideig van lehetőséged a mennyországba hívásokat indítani.
2023. febr. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A családhoz kerül minden cucca akik gyászolnak és minden csörgésre összerezzennek és feltéped a sebeket.

Nálunk is épp van egy ilyen telefon. Hívhatsz és elmondom telefonba is hogy jó nagy baromságot csinálsz!

2023. febr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%

#7:

Akkor mi a jó isten nyiláért NEM KAPCSOLJÁK KI azt a telefont? ¯\_(ツ)_/¯

2023. febr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Mert az elhunyt nem adta oda a pin és puk kódját és nem akarják, hogy az a telefon csak egy levélnehezék legyen a továbbiakban azért
2023. febr. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ki fog nyomni!
2023. febr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!