Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez beteges viselkedés vagy...

Ez beteges viselkedés vagy van egy kis igazsága annak aki ezt csinálja?

Figyelt kérdés
Buszpályaudvaron gyorsan be szeretne menni 10 perc alatt negyed 6kor a pékségbe dobozos kakaóért mielőtt indul a céges busza, de akkora sor van bent hogy be se férnek az üzletbe, kint van a sor vége, és ezen ő felhúzza az agyát annyira hogy magában elkezd dühöngeni kicsit hangosan, és ócsárolni az embereket, hogy mindenkinek ilyenkor kell a kaját megvenni nem jó előző nap délután. Ennél jóval csúnyább stílusban. Beteges ez a viselkedés?
2023. febr. 15. 05:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%

Az ő felfogása szerint nem beteg, mert neki kevesebb órából áll egy nap, mint a többi embernek.

-Délután sincs ideje rendezni ezt a problémáját, - ahogyan a többi embertől elvárná ezt - a reggel sincs ideje arra, hogy a megfelelő időben induljon el.

Az ilyen szerencsétlenek imádnak mindenért másokat hibáztatni, hiszen a saját, galaktikus fényeket elnyomó tévképzetekben lebegő személyiségük kiszolgálására létezik minden, ill. mindenki.

2023. febr. 15. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
83%
10 perc alatt végez az ember, legalábbis én szoktam. Az eladók is azon vannak, hogy minél hamarabb kiszolgálást kapjon a várakozó. :)
2023. febr. 15. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Az vesse rá az első követ, aki sose morgott még azon, hogy mindenkinek pont akkor kell ezt vagy azt csinálni, amikor neki.
2023. febr. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Nincs igaza és nem is beteges. Normális hogy ideges ha idegesítő helyzet van, csak ne vigye túlzásba.
2023. febr. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Ezek ilyen megszokásban élő makik, akik ha pontban 10.00h.-kor nem tudja megvenni a xarát, akkor mindenki rossz. Ahelyett, hogy előre gondolkodva előre megvenné a Csokis Barnabását:).
2023. febr. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%

5, oké, de mikor?

Én is jártam hajnalban dolgozni, faluról beért a buszom, volt max 8-10 percem.

Mire délután jöttem haza, megvehettem volna másnapra a reggel óta kint száradó akármit.

Nyilván nem old meg semmit, ha ész nélkül dühöng, de legyen már bennünk némi megértés.

2023. febr. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
6-os: otthon meg tud vajazni egy kenyeret, reggel meg viszi magával
2023. febr. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19%
7, azt a kenyeret is meg kell venni valamikor, és basszus, hadd legyen már már normális és elfogadható, ha valaki nem arra vágyik, hogy minden nap a másnapos kenyeret egye, és vehessen reggel frisset.
2023. febr. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Az ilyen emberektől mászok a falra. Nem beteges, egyszerűen bugyuta, "mindenki hülye csak én vagyok helikopter" mentalitás. Ő is ugyanúgy megveheti délután a kakaóját, nem muszáj pont akkor, főleg ha ilyen szűkös az időkeret rá. Nem a többi embert kéne hibáztatni azért, mert ő nem képes még egy vásárlást sem megszervezni.
2023. febr. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%

Elég beteges dolog egy ilyen semmiségen dühöngeni.

Az ilyen emberek azt hiszik, hogy csak körülöttük forog az egész világ, miközben rohadtul nem így van. Más embereknek pont ugyanúgy joguk van boltba menni, mint az ok nélkül dühöngőnek.

2023. febr. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!