Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A bolt polcain levő termékeket...

A bolt polcain levő termékeket le lehet foglalni más vásárlók elől amíg én belepakolom a kosaramba?

Figyelt kérdés

Szeretném ha elolvasnátok a töreténetet és leírnátok a véleményeteket,esetleg ha én hibáztam AZTIS írjátok,kiváncsi vagyok mindenki véleményére


Volt a Kikkbe egy dîsz amit már régebben kinéztem

Ugy voltam vele h majd maskor megveszem....

Aztan persze nem volt mar belole....

Ma ahogy setaltam a sorok kozott a tavlatbol lattam h van ujra belole

Na mondom szuper ezaz!


Lattam h a disz novenyeknel egy no ott all es varial ilyen 50 ev koruli lehetett

Egy kis kezi kosar volt a kezebe a kosar mar tele volt egy masik fele disz viraggal !!!

En oda mentem h elvegyek ebbol a diszbol 1 db ot

Amikor oda mentem mar ereztem h nem tetszik neki!

Ahogy meglatta h ezert a diszer nyulok szolt h ami a kosaraba van az neki nem kell megse,pakolja ki es kene neki ebbol a viragbol az osszes ami a polcon van.

Elvettem ennek ellenere a polcrol egyet aztan elvettem megegyet ....

Amikor pedig elindultam a 2 disszel akkor utanam szolt h megmondtam h nekem kell mind !!


Visszavalaszoltam neki h nemtudtam h a diszeket lelehet foglalni...

Vegye meg azokat amik meg maradtak a polcon

Utana en ottis hagytam ot,nemfogok vitatkozni.


4-6db diszt vett igy vegul mert meg annyi volt a polcon

De azert meg az a 2 db is kellett volna neki.


2023. febr. 15. 17:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Rosszabb esetben szajba kell vagni. Jobb esetben ott hagyod oszt kész
2023. febr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Szard le, ha annyiea kellett volna neki előbb le ette volna.
2023. febr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15%

A vásárlásnak számos íratlan szabálya van. Polcon lévő árut is le leher foglalni, hozzád tartozik amire ráülsz vagy a kezedben van, és előjogot élvezel, ha "te láttad meg előbb", még akkor is, ha egy másik vásárló hamarabb elvitte, vagy már ki is fizette. Attól az még téged illet, és jogosan követelheted vissza.


Te sem láttál még roma családanyákat a Hádában akcióváltáskor...

2023. febr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha házirend vagy külön szabály nincs is rá, mégis íratlan egyezményes szabályként elfogadják az emberek, hogy ami a "saját" kosarában van az az övé, ami a polcon van, az pedig szabad préda. Ahogy bunkó vagy pofátlan dolog más kosarából kivenni a már 'lefoglalt' terméket, ugyanilyen kisajátítani a(z amúgy publikus) polc tartalmát is.

Ezen nincs mit vitatkozni, aki akarja az felkúrhatja magát rajta, neked nem kell. Amúgy sincs értelme magadra venni, ez nem személyesen neked szólt, hanem a helyzetre reagálhatott a másik vásárló, hogy hülyeséget csinált. Ha berakta volna mindet a kosarába, még utólag visszapakolhatja azt amit meggondol. De ha csak nézi a polcokat és gondolkodik, akkor a gyorsabb nyer.

Még kirívónak sem mondanám a dolgot, most az áruhiányos időszakban szó szerint állatokká válnak egyesek, mikor látod egy-egy raklap cukor vagy liszt hűlt helyét és romjait, ahogy szét van minden szaggatva, dobálva, és néhány csomag sérült áru ott hagyva, ami a harcok közben kiszakadt.

2023. febr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet. Teljesen más világban él valószínűleg és azt hiszi ő a világ közepe. Én szimplán ott hagytam volna.
2023. febr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Szereznem kiemelni hogy NEM VETTEM A KOSARÁBOL SEMMIT SE KI.

A polcról vettem le

2023. febr. 15. 17:48
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, amíg a polcon van, aki kapja marja. Jó hogy nem már lefoglalja az egész boltot, amíg válogat.
2023. febr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
A kosárban jelenti a foglalást, de ha valaki belenyúl a kosaramba az jobban teszi ha menekül mert a terméket lenyomom a torkán!
2023. febr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
97%
Te normalis vagy. A masik vasarlo hulye. Polcon levo arura nincs foglalas.
2023. febr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Hát ehhez képest az orosz-ukrán konfliktus teadélután.
2023. febr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!