Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ennyi izzadt fiatal...

Miért van ennyi izzadt fiatal a buszon?

Figyelt kérdés
Most írhattam volna persze más helyszínt is, nem az a lényeg, hanem nem mosnak rájuk, vagy aki már tudna magára mosni, miért császkerál ilyen izzadság szaggal.
2023. febr. 16. 10:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
Spórolunk. Nem csak a mosason, a fürdésen is.
2023. febr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Biztos sportoltak.
2023. febr. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
54%

Tudod Te mennyi a rezsi?!?

Fürdés 3 naponta, mosás 3 hetente.

2023. febr. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk mert amikor kint van 3 fok, a buszon maxra tekerik a fűtést. A buszon egyébként is egymáshoz vannak préselve az emberek, mert ugye "kihasználatlanság" miatt minden olyan járatot megszüntetnek, ahol kényelmesen elfér az ember, így viszont esély sincs a kabátot kényelmesen levenni. Ergo az ember bele fog izzadni.
2023. febr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%
Igy mindig van hely
2023. febr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
4 és ennyire megizzad?
2023. febr. 16. 10:34
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is izzadok, télen nyáron. Ilyen típus vagyok. Mindig furcsállom hogy nyáron nagy melegben elmegyek mondjuk túrázni, belőlem szakad a víz, más emberekből akik ugyanannyit sétálnak mint én szárazak maradnak.

Mindenki izzad, csak épp más mértékben. Egyébként az nem baj ha normálisan izzadsz, mert a hőháztartásod rendben van.

2023. febr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem az izzadással van gond, hanem hogy olyan szaga van némelyik embernek mintha több napja ugyanazt hordaná és nem fürödne.
2023. febr. 16. 10:47
 9/23 anonim ***** válasza:
40%

Az meg már olyan dolog hogy igénytelenség. Amíg full extrás legújabb okostelefonra, laptopra van pénz, akkor legyen már az igényességre is.


Nálam mindig az igényesség az első, a legutolsó pedig a telefon. Tudom, fájó példa, de van realitása.

2023. febr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Délután nekem is nagyon izzadság szagom van edzés után. A teremben nem szívesen zuhanyzom le, már csak amiatt se, mert általában 15 percet adok magamnak hogy elérjem a buszt. Természetesen befújom magam amennyire tudom, de hát ez van. Én sem szívesen szagolgatom a késő délután hazafelé tartó cigi/alkoholszagú munkásokat.
2023. febr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!