Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Halt már meg fiatal ismerősötö...

Halt már meg fiatal ismerősötök vagy osztálytársatok?

Figyelt kérdés

Hogy dolgoztátok fel, mennyire álltatok közel az illetőhöz? Mi volt a halál oka?


Én 40 éves vagyok és nemrég halt meg egyik gimis osztálytársam rák betegségben. Tavaly egy srác a másik volt suliból, ő szívrohamot kapott hirtelen. Mindketten közel álltak hozzám anno a sulis években és néha felnőttként messengeren is beszélgettünk. Nagyon nehéz felfogni, hogy ilyen fiatalon eltávoztak az élők sorából. Egyiküknek se volt káros szenvedélye, normális életet éltek.


2023. febr. 13. 12:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
volt sajnos egy gimis osztálytársam még kb 17 évesen meghalt daganatos betegségeben egy másik meg kb 34 évesen autóbalesetben
2023. febr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte részvétem. Unokatestvérem halt meg 18 éves korában, 14 éves voltam akkor. Hát, idő, ami segített. De mai napig eszembe szokott jutni.
2023. febr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%

Az exem, 23 éves korában (robogóval lesodródott az útról).

(Nagyon csúnya balesetet volt, nem írom le a részleteket. Egyrészt durva volt, másrészt nem akarom kitárgyalni.)


Pár évvel később egy 24 éves jóbarátom halt meg hirtelen, szívmegállásban. Róla nemrég beszéltem egy másik kérdésben. Egészséges, sportoló, káros szenvedélytől mentes életmódot folytató fiatal volt.


Hogy dolgoztam fel? Sehogy. Több évnyi depresszió volt rajtam. Veled kb egyidős, kedves, normális, célokkal teli, életük elején lévő fiatalok.


Szomorú egy 40 éves ember halála is, de ő legalább már volt szerelmes, talán családja, gyereke is volt, élt valamicskét.

Egy pl 5 éves gyerek halála sem tud engem úgy megérinteni, mint egy huszonévesé. Mert utóbbi már tartott valamerre. Végre a kezébe kapta a diplomáját, vagy szakmáját, végre élvezhetné az életet, amit élni szeretne, esetleg megkérte már valaki kezét, vagy úton van az első gyerek, erre tessék. Ennyi járt.


Végtelenül szomorú leszek bármikor, amikor rájuk gondolok.

2023. febr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat és őszinte részvétem Nektek. Ez igaz, 40 évesen már sok mindenen túl van az ember, de akkor is megrendítő, fiatalabbaknál persze sokkal tragikusabb. Ezen osztálytársaim közül egyiküknek se volt családja, gyereke, szerencsére nem hagytak árvákat maguk után.


Engem a 70 éves apám halála is padlóra küldött, ő nyáron hunyt el hirtelen szívrohamban. Persze itt kortól függetlenül mindenképp tragédia egy családtag elvesztése.

2023. febr. 13. 12:14
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, fogadd őszinte együttérzésem.
2023. febr. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mikor még suliba jártunk akkor öngyilkos lett egy volt osztálytársunk. (Azért volt, mert megbukott)


Illetve még egy srác is volt aki szintén öngyilkos lett, bár ő alattam járt 1 évvel.


Szóval sajnos volt ilyen.


Részvétem neked.

2023. febr. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Szegény osztálytársad milyen terrorban lehetett tartva otthon, hogy ilyen pitiáner dolog, mint bukás miatt követett el öngyilkosságot.


Sajnos nagyon sokan vetnek véget önkezűen az életüknek. Részvétem!

2023. febr. 13. 12:33
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A srác akivel 4 évig egy padban ültem és jóbarátom volt halt meg 21 éves korában balesetben, pár héttel azt esküvője előtt. Egy másik jóbarátom 34 évesen az alkohol miatt. Az utolsó szavai telefonon keresztül ezek voltak hozzám: "vigyázz, ne járj úgy, mint én". Azóta nem barátkozom senkivel, csak haverok vannak. Nem akarom még egyszer átélni.
2023. febr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

"hogy ilyen pitiáner dolog, mint bukás miatt követett el öngyilkosságot"


Nem ez miatt lett öngyilkos. Lehet félre érthető voltam.


Szóval megbukott, eltelt kb egy év és utána lett öngyilkos. Igazából nem derült ki soha, hogy miért vagy mi történt pontosan.. Igazából olyan helyen ment autóval neki egy fának ahol azt állapították meg, hogy szándékos volt..

2023. febr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Kb mikor 10-dikesek voltunk, egy évfolyamtársam meghalt füstmérgezésben álmában. Nem is jutott eszembe idáig azóta hogy megtörtént, nem igazán ismertem. Visszahúzódó, csendes lány volt.
2023. febr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!