Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet az hogy másoknak...

Hogy lehet az hogy másoknak minden olyan könnyen megy, míg nekem semmi?

Figyelt kérdés

Nekem minden olyan nehézséget és szorongást okoz az életemben, míg mások még gyerek mellett is olyan könnyű életet élnek, és mindent könnyen megoldanak.

Nekem gyerekem sincs, de már minden nehézséget okoz, még akár az is hogy dolgozni menjek.


2023. febr. 16. 12:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

És képzeld el van egy csomó ember, akinek még nálad is nehezebb. Viszonyítás kérdése.

Ne mások életéhez mérd magad. A saját magadhoz való fejlődést nézd.

2023. febr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Másoknak is nehezen megy, csak ők megtanultak túllendülni rajta.
2023. febr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Úgy, hogy másoknak sem megy könnyen, max. kívülről úgy látszik.
2023. febr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Ugyanolyan nehez mindenkinek, csak van aki ezzel nem foglalkozik, mert amit meg kell csinalni, azt meg kell.


Marmint nyilvan nem szorong mindenki minden helyzetben, de attol meg tobb kedvuk nem lesz bizonyos dolgokhoz, ha te szorongsz, akkor menj szakemberhez, vagy probalj az internetrol fejlodni, tele van fejleszto anyagokkal a net. (Normalisakkal, nem ilyen Szabo Peter meg hasonlokkal. Vannak normalis pszichologiaval foglalkozo YT csatornak, stb. Csak ha esetleg nincs penz szakemberre.)

2023. febr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az erőlködés, újrapróbálkozás nem látszik. Csak az eredményt látod. Az a sikeres, akinek nagy a kudarctűrése és addig csinálja, míg nem sikerül. Ők az eredmény orientált emberek. Lehet hatalmas munka van benne, amit mások soha nem csinálnának meg. Lásd pl. olimpikonok.
2023. febr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jaj hat az nekem is nehezseget okoz, hogy dolgozni menjek :D
2023. febr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem maga az élet is egy nehézségekkel teli nyűg. Belekényszerült az ember akarata ellenére ebbe a szarba, aztán jól benne van eredendően a para, h mi van, ha utána még szarabb, így eltenni magát láb alól sem egyszerű.
2023. febr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Azért van így, mert te pszichés problémákkal küzdesz, más meg nem.

Menj pszichológushoz, küzdd le a szorongásodat és akkor nem fog problémát okozni az élet.


Nyilván vannak felmerülő problémák stb. De ha neked a munkába járás a nehéz, akkor vagy kerekesszékes vagy és a lépcsőgyárban dolgozol, vagy szorongsz, ami pszichés betegség és kezelendő.

2023. febr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Senkinek nem könnyű az élet, csak vannak olyanok, mint te, akik magukat sajnálják és begubóznak az önsajnálat meleg ölelésébe, meg vannak olyanok, akik teszik a dolgukat, hogy elérjék, amit akarnak és nem azon siránkoznak, hogy mi szar az életükben. Észreveszik benne a jót és azt élvezik, így kicsivel könnyebb a nehéz időszakokat is örömmel lehozni.
2023. febr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez általában keretezés kérdése. Valószínűleg a te életed sem nehezebb egy hozzád hasonló másik emberénél, de te negatív nézőpontot alakítasz ki, túlagyalod, és emiatt nehéz is lesz.
2023. febr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!