Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy pszichológus tud azon...

Egy pszichológus tud azon segíteni, hogy könnyen tudjak beszélgetni másoknak?

Figyelt kérdés

Emiatt járok hozzá már pár hete. De kicsit úgy érzem nem tud velem mit csinálni. Nincsenek barátaim sem.

Ezen tud pszichológus segíteni?


2020. szept. 23. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
12%
Nem tud. Látod jársz hozzá és csak a pénzedet és idődet nyeli. Ő csak elmondja, hogy látja a dolgokat, talán ő mit csinálna másképpen de ennyi. Amire te vágysz, az egy mesterséges intelligenciával megírt mikróchip, amit az agyban ültetnek és olyan impulzusokat ad az agy azon területére, ami által jobban nyitsz az emberek felé, bátrabb, beszédesebb leszel. Viszont itt még nem tart a tudomány, az majd több tíz év múlva fog, addigra lehet halott is leszel és baromi drága lesz megfizetni.
2020. szept. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy tudna, megpróbálna valahogy úgymond "kiléptetni" ebből. Én sem vagyok az a nagy barátkozós/beszélgetős típus, de mindig találtam magamnak barátokat.

Próbálj arra gondolni, ha oda szeretnél menni valakihez, hogy ő úgyis örül annak, hogy odamész hozzá. Biztos vagyok benne, hogy jó társaság lehetsz, csak ezt mások még nem tudják.

Nyiss valahogy feléjük, legalábbis próbáld meg, menni fog.

De a pszichológushoz visszatérve, ha ez így nem megy, egy próbát szerintem megér, mert szorongásod van, amin viszont elvileg egy pszichológus segíthet.

2020. szept. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tud
2020. okt. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!