Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Durva, hogy néha eszembe jut...

Durva, hogy néha eszembe jut egy srác aki megvert még 23 éve mikor én is srác voltam. Sajnos csak a keresztnevét tudom, meg hogy hol lakott anno. Nagyon rossz érzéseim vannak a mai napig. Jó lenne látni, hogy mi van vele?

Figyelt kérdés
hacsak annyit mondana, ne haragudj, fiatalok voltunk elég lenne, nem értem magamat és tudom semmi értelme ilyeneken rágódni, de néha eszembe jut. FB-on kerestem nem találtam?

2023. febr. 21. 00:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%

Ilyen kérdések elolvasása után látja az ember, miért rabszolga mentalitású a magyar nép és miért tudnak rajta élősködni bizonyos politikusok.

Hát kérdező ha ezt tényleg komolyan gondoltad és nem trollkodásból írtad ki, tényleg komoly bajok vannak a kobakodban.

2023. febr. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Nemtudom hogy jo lenne e latni neked vagy hogy megtalaltad e. 🤔
2023. febr. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
Nekem is volt ilyen személy az életem során, egy éven keresztül terrorizált, vert engem az iskolában ok nélkül, persze sosem egyedül, hanem mindig volt/voltak valaki/ik, de egyszer betelt nálam a pohár és jól falhoz vágtam, onnantól kezdve nem mert hozzám érni. Hozzáteszem, nagyon csúnya ember lett belőle, látszik rajta, hogy egy gonosz ember, börtönben is ült, tehát hátulról is megcsinálták, én úgy gondolom, hogy azt kapta, amit megérdemelt.
2023. febr. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
sajna nem trollkodásból írtam ki és néha eszembe jut és felmegy a pumpa, marha idegesítő, hogy nem tudok vele mit kezdeni. Viszont azt nem értem ettől miért rabszolganép a magyar stb. meg ez miért jelent vmi komoly gondot a kobakban. Tudom én sem értem, de ez van.Gondoltam kiírom, hátha válaszol vki vmi hasznosat is
2023. febr. 21. 00:27
 5/16 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező, feltehetően dolgozik a karma. Ha mindenképpen bánt, akkor próbáld meg kinyomozni és állj bosszút, hogy megnyugodjon a lelked. Feltételezem, te nem ártottál neki.
2023. febr. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%

Egyet kell értsek az egyessel. Brutális, dühítő, elkeserítő az ezen az oldalon megjelenő traumatizált, lelki betegek kérdései. Még elkeserítőbb, hogy nem értik meg, hogy idegenek az interneten, az életük ismerete nélkül nem fognak receptet adni.

Ha nincs a személyes kapcsolatokban ilyen ember, ami szintén tragédia, hogy nincs, akkor pszichológus. Csak még erre is éretlenek vagyunk pszichésen, hogy belássuk, nincs más megoldás.

2023. febr. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
Nem durva. Engem is bántottak anno középsuliban, néha eszembe jut. Én ismerem is az illetőket, de engem már nem bánt a dolog, szerintem el kell engedned ezt. El kell fogadnod, úgy mondom inkább. Ez az ember nem akar bocsánatot kérni valószínűleg, és nem is érdekli mi van veled. Sajnos vannak rosszabb emberek az életben, azok akik fizikailag bántanak ok nélkül. Örülj, hogy már nincs ilyen személy az életedben.
2023. febr. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
4%
És akinek nincs eszköze az "engedd el" mantra kivitelezéséhez, hogyan csinálja? Neked volt, ami nagyon jó dolog, tényleg. A kérdező hogyan tegye? Hogyan kell elengedni?
2023. febr. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Utolsó, ahogyan írtam el kell fogadnia inkább, nem is elengednie. Azért fontos megtanulni elengedni dolgokat, mert gyakorlatilag nincs más mód a gyógyulásra. "Nagyon szenvedtem, majd abbahagytam". Igen, közhely. Igen, tudom, hogy nem ilyen egyszerű, de mit kellene, hogy írjak?

Én jól tudom,hogy mindenkinek a ssaját terhe a legnehezebb. Nagyon durva emberi sorsok vannak,de nem mondhatom azt, hogy állj bosszút,majd ugorj ki a huszadikról. Pontosan ismerem azokat a fajta emberi lényeket,akik olyanok mint az,aki a kérdezőt bántotta. Engem is bántottak fizikailag is ezek a fajta emberek. Pontosan tudom,hogy felesleges felkeresni őket. Ha őt furdalná a lelkiismeret, mmár ffelkeresett volna. Ezért írtam amit írtam. Én ezt tettem,nekem bevált, és már nem gondolok rájuk rossz emlékként.Szimplán nem érdekelnek.

2023. febr. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
3%

Kérdésem továbbra is az, hogy hogyan kell elfogadni, elengedni a dolgokat. Te sem tudod a kivitelezést megfogalmazni. Neked egyszerűen csak sikerült. Neked volt hozzá belső eszköztárad. Akinek nincs szereznie kell.

Gondolom, ha a kérdezőnek lenne, akkor nem írta volna ki.

Mindenki tudja, hogy el kell engedni a dolgokat, de azt nem, hogy hogyan. Ha tudnák, nem lenne ennyi traumatizált, eszköztelen ember. Nem lenne ennyi magánéleti kérdés. Mindenki el tudna ketyegni a saját életeben tele érzelmi tartalékokkal. Ezt nehéz felismerni.

2023. febr. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!