Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Durva, hogy néha eszembe jut...

Durva, hogy néha eszembe jut egy srác aki megvert még 23 éve mikor én is srác voltam. Sajnos csak a keresztnevét tudom, meg hogy hol lakott anno. Nagyon rossz érzéseim vannak a mai napig. Jó lenne látni, hogy mi van vele?

Figyelt kérdés
hacsak annyit mondana, ne haragudj, fiatalok voltunk elég lenne, nem értem magamat és tudom semmi értelme ilyeneken rágódni, de néha eszembe jut. FB-on kerestem nem találtam?

2023. febr. 21. 00:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Jó, ez olyan kérdés, mint a "mi volt a semmi előtt?".

És egyébként neked van valami ötlrted a kommentjeim kritizálásán kívül? Minden rossz szándék nélkül kérdezem.

2023. febr. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a kommenteket, még a negatívok is segítenek szerintem. A poén inkább az hogy van aki igen erősen leszól, hogy mennyire egy lelkibeteg stb vagyok és még sokan mások a gyk-oldalon, anélkül, hogy ismerne, Annyit elárulok, hogy nem sírtam és kérvényeztem receptet, csak kiírtam magamból, reménykedve, talán hozzászólnak páran, mit gondolnak,egy szóval sem írtam, hogy picológusra van szükségem. Egyébként amit én látok, rengeteg embernek van lelki problémája, olyan ember szinte nincs is akinek nincs.


Jó lenne elengedni, de mint írtam néha jut eszembe, ami nálam kb 1-2 évente van. Viszont olyan régen volt, meg sem ismerném az utcán. ami egyedül segítene, ha találkoznánk, tudom, talán nem is emlékszik az esetre és nyílván neki nincs lelkiismeretfurdalása, de nyugalom, nekem sem ment mellékvágányra az életem emiatt. Egyszerűen jó lenne ezzel a kis találkozóval lezárni, ha nem börtönben van vagy lehet már nem is él.

2023. febr. 21. 09:27
 13/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, velem ugyanez történt, kb 15-16 éves koromban egy csontkollekció fiúka voltam, és volt egy nagydarab, de még csak nem is primitív srác, folyton engem zaklatott, terrorizált a középiskolában.

Na mára lettem 110 kiló, az embert meg is találtam a facebookon, normális életet él, családja van, kislánya, felesége.

Kérdés, mennyire traumatizált téged a bántalmazó, én úgy vagyok vele, már leszrom.

Szép nagydarab pali lettem, az életben kb konfliktusom nincs, szerintem ha ott teremne előtte a figura, csak dadogni tudna.

Viszont még él az apja, megtaláltam az ismerősei között, de kb már mindent értek, miért volt olyan frusztrált a srác...

2023. febr. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
detto, vékony ilyenkorú mint te a srac persze abántalmazó nagydarab és primitív. ma már én is 130kg 190 cm pacák vagyok, inkább én csomagolnám össze...nem tudom milyen életet él, de a primitívsége miatt nem hiszem hogy egyetemi tanár lett inkább vmi szar munkája lehet vagy börtönönben van. ha mégis összefutnék vele nem bántanám, beszélgetnék vele 10 perc is elég szerintem erre,ezzel biztosan lenyugodnék. de ez sosem lesz meg. De mégegyszer mondom ritkán jut eszembe, nem ez az életem fő központi eleme. jó azoknak akik ezen könnyebben túlléptek
2023. febr. 21. 11:03
 15/16 anonim ***** válasza:

Már reggel láttam ezt a kérdést, és egész nap foglalkoztatott. Sajnos nem valószínű, hogy hasznos választ tudok adni a kérdésedre, de nekem is előjön ehhez hasonló emlék időnként, ma pedig különösen előjött.

Egyáltalán nem tartom durvának, hogy előjön egy ilyen (finoman szólva) rossz emlék. Hogy jó lenne-e látni? Nem vagyok benne biztos. Lehet, hogy még inkább felzaklatna a múlt, és még gyakrabban eszedbe jutna.


Lehetséges, hogy az az ember többeket megvert, és eljátszaná, hogy nem is emlékszik Rád.


Én eljátszom néha a gondolattal, hogy jó lenne "elbeszélgetni" az illetővel, de hát nem akarnék ügyet csinálni magamnak (érted, mire gondolok), amivel megnehezíteném a saját életemet.


De ahogy nálad, nálam sincs szó arról, hogy a rossz emlékekkel kelnék-feküdnék, normális életet élek, csinálom rendben az életemet.

Ha nem hagy nyugodni a gondolat, hogy legalább lásd az illetőt, kutasd fel. Esetleg nincsenek közös ismerősök, volt osztálytársak stb., akik tudhatnak róla valamit?


Értem, hogy Te csak beszélni akarnál vele, hogy bocsánatot kérjen. Beválhat ez is. Tényleg van olyan ember az ismeretségi körömben, aki felnőttként szembe találkozott a kamaszkori bántalmazójával, az egykori bántalmazott ott le akarta játszani a dolgot, a bántalmazó pedig azt mondta, hogy gyere, inkább igyunk egy sört és beszéljünk. Ez nem mese.

Még egyszer mondom, értem a kiírásod alapján, hogy Te eleve inkább csak beszélnél vele.


Szóval: nem durva, hogy eszedbe jut, ha ez fontos számodra, kutasd fel az illetőt. Szerintem.

2023. febr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
igazából semmi közös nincs az életünkben, és nem is volt csak megtalált,lehet még ez is elég hogy írtam és beszéltünk róla néhányan. Ezt a szerencsére bízom, ha az élet úgy hozza találkozunk, ha nem ez van. Lehet ez a kulcs, a szerencsére/sorsra bízom, ha az ég úgy akarja összefutunk,ha nem akkor nem.
2023. febr. 22. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!