Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ezzel megbántottam?

Szerintetek ezzel megbántottam?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel egy ideig együtt dolgoztunk. Már az elején látszott, hogy nem igazán kedvel.


Viszont csak engem kérdezett mindig hogy vagyok, aggódott értem, folyamat felajánlotta a kabátját és próbált apáskodni felettem amit nem igazán vettem jó néven, mert igaz idősebb nálam (olyan 7-8 évvel), de már nem vagyok gyerek. Mindig incselkedett velem és naponta 1000-szer megkérdezte, hogy szomorú vagyok e, mert hogy annak néztem ki, pedig nem voltam.


Kiderítettem, hogy jegyes, szóval be tudtam, hogy biztos csak kedvességből tette ezeket, de volt benne valami ellenségeskedés is, mintha nem kedvelne. A másik kolléganőmmel sokkal felszabadultabban beszélt.


Utolsó munkanapunkon eléggé el szaladt vele a ló, folyamat cseszegetett és csúnyán beszélt velem, ezért nem szóltam hozzá, csak ha kellet a nap hátra levő részében.


Most újra találkoztam vele. Tegnap nézett majd mikor rá néztem hirtelen el nézett és nem is köszönt. Oké mondom mekkora egy barom. Majd ma bejött oda ahol dolgozom (nem szándékosan, ott volt dolga) és oda jött hozzám, szokásosan nem köszönt, csak nézett/bámult és mosolygott/ nevetett rám.


Rá néztem még mindig nézett már vagy 1 perce, majd rá pislogtam és elfordultam. Oké tudom gyerekes, de most őszintén mire várt. Tegnap elmegy mellettem, ma meg azt várja köszönjek vagy mi.


Ezen úgy felidegesítette magát, hogy hirtelen valamit a kollégája is mondott neki és utána a kollégája egy nagyot nevetett. A pasi pedig “szégyenében” a falat kezdte el nézni, majd kiviharzott.


Most megbántottam volna (?) mármint mikor együtt dolgoztunk is alig akart beszélni velem, folyamat ott is csak vigyorgott rám meg bámult most mit várt de tényleg.


2023. febr. 21. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Ki tudja. Nem is érdekes, le kell sz*rni magasról.
2023. febr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem beképzelt vagy.
2023. febr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%
Ennyire még sosem láttam részletesen leírva totál érdektelen dolgokat, vagyis a nagy büdös semmit. Ennyire nem kéne unatkoznod. 😄
2023. febr. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!