Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy ha nagyon padlón vagyok,...

Hogy ha nagyon padlón vagyok, miért irigykedem azokra, akik valaha megbántottak?

Figyelt kérdés
2021. dec. 26. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt tapasztalod?
2021. dec. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen. Sokszor azt látom nekik mennyivel jobb életük van, mint nekem.
2021. dec. 26. 20:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak te tudsz magadon segíteni, mi az oka hogy rossz az életed? Miben nyilvánul meg?
2021. dec. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja
2021. dec. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azert van jobb eletuk, mert nem masokkal foglalkoznak, irigykednek, hanem a sajat boldogulasukkal. Te meg csak ulsz es sajnalod magadat.
2021. dec. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem legbelul nem csak akkor irigykedsz amikor padlon vagy. Inkabb pont az irigykedes tesz padlora es ott veszed eszre hogy hozzajuk hasonlitod magad. Azt hogy miert vagy irigy nem tudom, de feltennem magamnak a kerdest, hogy tenyleg meg akartak bantani vagy csak rosszul fejeztek ki magukat es ezert tunt rosszindulatunak amit mondtak vagy tettek.
2021. dec. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!