Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akinek olyan a sportcélja,...

Akinek olyan a sportcélja, hogy heti 6-8 órát, vagy még többet kell érte edzenie, az hogy oldja meg az életét?

Figyelt kérdés

Én beleestem ebbe, és folyamatosan kialvatlan vagyok, koffeinen élek (miközben tilos lenne innom), társas programot csak a két hétvégi nap estéjére tudok szervezni.


Nem érzem tarthatónak ezt.


Pedig nem edzésmániás vagyok, hanem a célom eléréséhez kell ez.


Más hogyan oldja meg?

Hogyan lehet emellett párkapcsolat? Barátok? Bármi?


Főleg, ha sok az alvásigénye?


2023. febr. 22. 21:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/107 A kérdező kommentje:
6 óra alvással fáradtnak lenni nem extrém fáradtság....
2023. febr. 23. 08:55
 42/107 anonim ***** válasza:
84%

Jézusom... leírtam, hogy én hogy csinálom. Szerinted ez lehetetlen. Oké, ez az én életem, én így csinálom, baszki, szóval tán nem lehetetlen :D

Isten fszát már ember, szerinted aki dolgozik, senki nem hozza el a gyereket edzésről meg nem kérdezi ki a verset? Nincs egyetlen kik.rt barája sem, akivel tartja a kapcsolatot? Ennyire nem veszed észre, hogy veled van a gond?


Menj orvoshoz, hogy meg vagy dögölve minden nap hómofiszos munkától, mert ez nem normális. Itt lesz a gond, ami nem a te hibád, de ne bsztass másokat, akik normálisan működnek és bírják ezt a hatalmas megerőltetést amit a HO meg a társaságozás és edzés jelent. Neadjisten gyerekünk van, hát ad abszurdum hogy így hogy nem döglünk meg végelgyengülésben.

2023. febr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/107 anonim ***** válasza:
84%

De továbbmegyek, volt szarabb munkahelyem: napi 3 óra utazásos, 8 órás. Tudtam edzeni.

Nem részletezem, mert szerinted ez kikúrt mód lehetetlen hazugság. Legyen hited szerint.

2023. febr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/107 A kérdező kommentje:

Képzeld el, hogy nemcsak a fizikai munka MUNKA, hanem abban is el lehet fáradni, ha koncentrálsz egész nap, meg tanulsz is. És igen, a 6 óra alvás így kevés lehet, 7-9 a normális, azaz a 9 is még normális. Inkább a 6 az átlag alatti.



"Isten fszát már ember, szerinted aki dolgozik, senki nem hozza el a gyereket edzésről meg nem kérdezi ki a verset? Nincs egyetlen kik.rt barája sem, akivel tartja a kapcsolatot? Ennyire nem veszed észre, hogy veled van a gond?"


Hivatalos statisztikák szerint is az emberek kb 5-10%-a sportol rendszeresen, de IRL egyetlen egy gyerekes embert SE ismerek, aki sportol rendszeresen. Esetleg hébe-hóba.


Tehát vedd észre, hogy IRL gyerek mellett senki se tudja megoldani.



Heti 6-8-10 óra sport meg súlyos függőség és egy szingli megoldja, de hétvégén este látja a barátait, nem alszik eleget (vagy mert hajnalban kel és nem egyezik a bioritmusával, vagy mert este edz, akkor meg elaludni nem tud) és nincs mikor randizni járjon.


Segítek: egyetlen randi sem működik úgy, hogy este 8-ra beszéled meg, mert 2 órát edzettél, vagy ásítozgatsz, este 9-kor hazamész, mert hajnalban edzettél és másnap is hajnalban fogsz.

2023. febr. 23. 09:07
 45/107 anonim ***** válasza:
84%

🙈🙈

Ok.

Igazad van.

Add fel a gyógytornát, szia.

2023. febr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/107 A kérdező kommentje:

45


Jó, akkor neked van napi 5-6 órád szocializálódni napi 3 óra edzés, elegendő (tehát átlagosan is minimum 7 óra) alvás mellett.

Ok, tartsd meg a motivációs tréningjeidet a Papp Lászlóban.


🐒🐒

2023. febr. 23. 09:14
 47/107 anonim ***** válasza:
84%
Egyik ismerősöm nő, saját cégében dolgozik napi 9 órát, és van ideje eljárni tornázni mellette. Idegen nyelvet is tanul, meg van 2 gyereke. Biztos ufó.
2023. febr. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/107 anonim ***** válasza:
100%
Másik barátnőm tanár,3 gyerekkel, most tanulja az 5.nyelvét, munkahelyre bejárós, kb 2 óra utazás.
2023. febr. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/107 anonim ***** válasza:
100%
LEhEtEtLeN!!4!
2023. febr. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/107 A kérdező kommentje:

Nem, de jól bírja a rohanó életet ÉS kicsi az alvásigénye ÉS sokmindent elhanyagol tuti.


És még ezekkel együtt is kb a népesség 1%-át teheti ki.


Meg valszeg nem MINDEN NAP 2-3 órát tornázik.

2023. febr. 23. 09:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!