Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másoknak mitől sikeres az élete?

Másoknak mitől sikeres az élete?

Figyelt kérdés
40 éves vagyok hiába tanultam csak rossz állásaim voltak. Ahol szeretnék dolgozni oda soha nem vesznek fel. Nincs párkapcsolatom, gyerekem. Valaki velem egyidős és már unokája van, nekem meg semmi nem sikerül. Tuti el vagyok átkozva.
máj. 25. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Kevesebbet nyavajognak, többet dolgoznak az életükön. Amúgy ha ez megnyugtat nem vagy egyedül ilyen.
máj. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
#1 Esetleg beszületnek olyan helyre hogy minden az ölükbe hullik!
máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
#2 aha, 10000-ből 1. A többi embernek azért tenni is kell érte, h jó legyen.
máj. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Én pl minden nap dolgozok magamon és a képességeimen. Pl. Megtanulok a munkámhoz egy új szoftvert használni, videókat nézek róla, új projektbe kezdek. Olvasok a hatékony munkavegzesrol. Meditalok.

Te mit csinálsz amivel értékesebb vagy a munkaerőpiacon mint tegnap? Mert lehetetlen hogy ha szét dolgozod magad akkor ne akarjon valaki veled dolgozni.

máj. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

Nem letezik olyan hogy atok.

Lehetosegek es kifogasok viszont igen.

Raadasul csak a sikeresebb embereket latod. Pedig van rengeteg akinek sokkal rosszabb es akar veled is cserelne.

máj. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Mert a felnőtt élet nem abból áll, hogy csináltam egy szakmát aztán várom a csodát, a papír az iskolából csak egy apróság.

Akinek 40 évesen unokája van, azt meg pont nem érdemes irigyelni szerintem...

máj. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem minél kisebb igényei vannak az embernek, annál elégedettebb. Aki élérhetetlen vágyakat hajszol, az sosem lesz boldog.
máj. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

#7

Az átlagos ember azt mondja, h elérhetetlen. A sikeres ember eléri.

máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
34%
Aki sikeres az is ugyanúgy meghal pár 10 év mulva ahogy te is. Minek akarsz sikeres lenni? Inkább legyél boldog így is lehetsz az.
máj. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!