Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ad értelmet az életeteknek...

Mi ad értelmet az életeteknek ami miatt megéri reggel kikelni az ágyból?

Figyelt kérdés
2023. febr. 23. 03:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy talán egyszer minden jobb lesz…
2023. febr. 23. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
20%

Szerelmed, lelki társad, a hivatásod.


A munkahelyed...

2023. febr. 23. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Bekapcsolom a pc-t, hogy megnézzem, nyertem-e az aktuális lottón és új életet kezdhessek. Eddig nem...
2023. febr. 23. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Nincs biztos recept, magunknak kell megtalálni. Ez mutatja a szabadságunkat, hogy mi dönthetjük el, mi legyen.
2023. febr. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Saját magam.
2023. febr. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy ha nem kelek fel, minden csak rosszabb lesz, mert kockáztatom hogy kirúgnak.
2023. febr. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
34%

Az hogy jó a kollektíva (kulturált értelmiségiek, ha konfliktus van tiszta vicc az is*)és szivesen megyek be ameloba.


*értelmiségiek közt nálunk a konfliktusok legmagasabb foka maximum is csak annyi, hogy esetleg kibeszélik egymást(de ezt lehet kezelni, meg lehet beszélni is, meg kulturáltan kiállni magadért), míg alacsonyabb szinten pl a c.gány szomszédoknál a konfliktusok maximuma hogy üvöltve leqrváz, és meg is tép ha akar és naponta is képesek vkit tesgileg vagy verbálisan bántalmazni.


Örülök annak hogy normális emberek közt dolgozhatok, normális légkörben, sokat nevetünk is, jó érzés bemenni is.

2023. febr. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
A céljaim. Az, hogy olyan tevékenységet csinálok amit szeretek és jól is keresek vele. Van benne fejlődés, újdonság.
2023. febr. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés. Hogy miért éri meg felkelni az ágyból? Nincs nagyon semmi, amiért. Nincsenek céljaim. Próbáltam csinálni magamnak, de nem megy. Nem érdekelnek a célok.


Értelmet meg én adok az életemnek, és szerintem az az ertelme, hogy tapasztaljunk. De nem a műanyag életet a falanszterbe zárva, hanem hogy megfigyeljük a természetet, vagy bármi mást ami érdekel, pl egy témakört, és elmélyedjünk benne.

És mivel erre nagyon kevés lehetőségem van a mindennapjaimban, visszaértünk a keléses sztorihoz.

2023. febr. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%

Mert az élet szuper. Izgalmas, és nagyon jó. Boldog vagyok.


Család, barátok, szerelmem, hivatásom, hobbijaim, céljaim, meg az apró dolgok. Ezekért kelek fel. Hogy átéljek még egy csodás napot.

2023. febr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!