Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem tudnak az emberek...

Miért nem tudnak az emberek Magyarországon sokkal jobbkedvűek lenni és nem búskomor, gondterhelt arcot vágni minden reggel? Mibe telne úgy indítaniuk a napot, hogy ne az húzza le a másikat, hogy a boldogság legapróbb forrását sem látni az arcukon?

Figyelt kérdés
2022. szept. 30. 08:27
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Én így kezdem.

Te meg felvidíthatsz másokat ahelyett, hogy azon sopánkodnál, más fáradt arcától Te vagy rosszkedvű.

2022. szept. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
93%

Mondjuk mert nincs minek örülniük?

Nekem is volt olyan időszakom, amikor legszívesebben felkötöttem volna magam, ha a rohadék kollégáimra gondoltam, és mégis be kellett menni. A bogyó arra volt elég, hogy ne öljek meg senkit, de hogy vigyorogjak?

2022. szept. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom de engem specil irritál az aki mikor megyunk hajnal 5 kor vmi céges busszal nehéz meloba, neki meg be nem áll a szája, és hiperaktívkodik humorizál.

Jó lenne még a reggeli csend mig odaérunk.


Én ezt a semmire jokedvet nem értem mikor nem bulizni megy az ember hanem pl vasiparban "haldoklik", minek kell majomkodni?

2022. szept. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
88%

Mert ebben az országban

[link]

2022. szept. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
62%
4-esnek adok igazat. (26/l)
2022. szept. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
9%

Mert a legtöbben soha semminek nem tudnak örülni. Kíváncsi vagyok, hogy ha a 2-es válaszoló vak lenne az egyik szemére, és nem lenne egyik lába, mennyire becsülné meg a jelenlegi helyzetét, mennyire örülne neki, mikor mind a két szeme épp és van két keze és két lába.

Ha valakinek sz..r a munkahelye, akkor lehetne változtatni. A legtöbben képtelenek az apró szépséget meglátni és örülni annak, pl. hogy él, légezik, más, meg fiatalon már a föld alatt van. Tudom, most jönni fog a 2-es hasonló emberkék, hogy de jó nekik. Hát akkor hajrá, úgyis túlnépesedés van. Más meg örülne, ha egészséges lenne, de hát rengeteg egészségügyi problémája van.


Kérdező, hazánk az egyik legbúvalbaszottabb nép, de nézd meg a himnuszunkat is, a legtöbb karácsonyi dalunktól is eret lehetne vágni.


Szóval ez a múltunkra nyúlik vissza egészen. De hát, mindenki a saját életéért a felelős.

2022. szept. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
89%
Mert sok ember alig tud megélni. Fizetik a hitelt, magasak az árak, van, akinek alig marad pénze hó végére. Mert egy olyan hataloméhes társaság van az ország élén, akik mindent megtesznek a maguk jólétéért, de a kis emberek nem érdeklik őket, még egy rohadt kenyérre is 27 százalékos áfát tesznek rá. Minek örüljenek az emberek? Hogy éhen halnak? Hogy télen megfagynak? Te minek tudsz örülni kérdező? Én személy szerint boldog vagyok amiatt, hogy van egy csodálatos párom, szüleim és kutyám, sokan még ezt sem mondhatják el magukról sajnos. Nagyon sokan szomorú életet élnek Magyarországon. És szépíthatjük, de ez főleg azért van, mert nincs pénze az embernek. Nyilván nem arra gondolok hogy luxusnyaralásra kellene pénzük legyen az embereknek, hanem éppen csak arra, hogy kényelmesen tudják élni a kis életüket. De nagyon sokan csak robotolnak, azért dolgoznak, hogy éljenek, és azért élnek, hogy dolgozzanak.
2022. szept. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
90%
Én akkor még pl. szimplán álmos vagyok...
2022. szept. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
84%
800 Ft a kenyér kilója, a gáz ára hétszeres, a fizetésünk meg ugyanannyi, ember, minek örüljünk, ha lassan megfagyunk és éhenhalunk???
2022. szept. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
23%

#9

A mostani válság előtt kb 5-10 éve is ugyanilyenek voltak az emberek. Nem kell a kifogás, az mindig van.

2022. szept. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!