Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nekem rosszak a megérzésem...

Nekem rosszak a megérzésem vagy a barátom elvakult?

Figyelt kérdés
Szóval adott egy személy aki a barátom családtagja. Én nyitottam felé, próbáltam mindig kezdeményezni de van ez az érzés ami már a kezdetektől éreztem mármint ahogy elkezdtem vele beszélgetni, hogy mintha egy láthatatlan fal lenne köztünk. Szeret okoskodni meg kioktatni engem, úgy, hogy totál hülyeséget mond de persze nem szólok mert lehet, hogy még kiabálna is velem már amit a barátom elmondott róla..Folyamatosan úgy érzem nem mondhatok semmit sem előtte mert kioktat majd meg ilyesmi. Rossz érzéseim vannak vele kapcsolatban, nagyon frusztrál a jelenléte. Én próbáltam újra meg újra esélyt adni neki de mint úgy látszik nem az én hozzáállásommal van a gond mert tényleg igyekeztem. Már ott tartok, hogy ha náluk vagyok, hogy nem merek megszólalni a jelenlétében és ha pár napig náluk vagyok lelkileg nagyon megterhelő. És itt jön a másik szép része az egésznek barátomnak elmondtam és bólogatott tudta, hogy ilyen de ahogy egyre többet beszélek arról, hogy hogyan beszélt velem meg milyen hangsúllyal meg, hogy szerintem lenéz meg ilyenek azt mondta, hogy ez nincs így csak én látom bele.. oké ő jobban ismeri az biztos de szerintem nem hiába érzem ezt, érdekes eddig jó emberekkel kapcsolatban sosem éreztem azt, hogy rosszak lennének, hogy rosszat szeretnének nekem.. nem tudom már mit gondoljak.

2023. febr. 23. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van.

Rengeteg videó is készült már erről. Pontosan érezzük, ha valakivel valami nem okés. Csak a környezetünk próbálja a valóságot elhessegetni.

A legjobb videó a "hogyan torzítják a valóságot az érzelmi bántalmazók?". Nézesd meg a pasiddal.

2023. febr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mégis miért keresed egy ilyen ember társaságát?! Ez számomra mindig érthetetlen. Ráadásul ilyen tisztán látod a helyzetet.
2023. febr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért mész hozzá, ha rosszul érzed magad nála/vele?!

Ha a barátod akar, akkor menjen egyedül, de te ne. Nem kell, hogy folyton összenőjetek, és mindenhova együtt menjetek.

2023. febr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1/3as köszi a videót egy csoda! :D


3/3as együtt lakik vele és ha ott vagyok nem bírom sajnos elkerülni.

2023. febr. 23. 17:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi sem tudhatjuk, hogy mit gondolj, elmondod a benyomásod, mi csak arra tudunk bólogatni, nem látjuk a helyzetet.


De a barátodnak kéne a srácot helyre tenni. Esetleg megbeszélni, hogy ugyanmár lépjen le, amikor felmentek, vagy legalább menjen a másik szobába, mert nem hozzá mész.

2023. febr. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"úgy érzem nem mondhatok semmit sem előtte mert kioktat"

Álj ki magadért, ne hagyd hogy kioktasson! Mondd meg neki kereken hogy nincs igaza. Ha kell kiabáld le a haját.

Amíg hagyod magad kioktatni addig nem fog leszállni rólad.

2023. márc. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne vitatkozz vele, ha beleszól valamibe, mondd meg neki, hogy Wbocs, de nem hozzád jöttem vendégségbe, és inkább szívesebben beszélnél a barátoddal négyszemközt, biztos megérted, mire gondolok."
2023. márc. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!