Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elmennél a szüleiddel/szülődde...

Elmennél a szüleiddel/szülőddel 1 hétre másik országba? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés

Apammal jatszottunk a gondolattal, hogy mennyivel szebb lenne az elet, ha nyernenk a lotton. Rogton az utazasokat emlegette, na de azt tobbesen, es nem a kiraly szolt belole. Mondom neki, hogy imadom, szererem ot, de en vele meg egyszer masik orszagba biztos nem mennek. Hat de miert, az, hogy egymas seggeben kellett lennunk annyi even at, az mas, mint az, hogy pl Japanban vagyunk.


Apam velem allandoan vicceskedo, csak sajnos nekem kinos, nem vicces. Aztan maskor rogton felhuzza az agyat valamin. Ahogy idosodik, annal inkabb veszem eszre rajta, hogy magunk kozott imadja a masik ember kinezetet vagy cselekedetet kiritizalni. Hat de o nem, csak elmondja a velemenyet. De mar masokra is kevesebb tekintettel van, mig regen o tanitotta nekem az udvariassagot. De hangosan is elofordulnak hulye megjegyzesek tole. Es bar imad engem, levetkozni keptelen, barmennyire tagadja, hogy valamilyen szinten nevelni akar (apai oszton?). Amikor vele vagyok, mindig ugy erzem, valamilyen szinten visszazuhanok kislanyba. Tole nem kevesszer megkaptam, hogy eletkeptelen vagyok es miegymas, bezzeg mindenki mastol azt kaptam meg anno suliban es a gyakorlatokon, es most is azt kapom, hogy neha batortalan vagyok, de kreativ, nagyonis eletkepes. Csupa jo dolgok. Ahogy idosodik, annal rosszabb lesz a szemelyisege, pedig nem oreg, 55 eves.


Kivancsi vagyok, itt az oldal felhasznaloi hogyan velekednek, leginkabb akik nem mennenek.


2023. febr. 23. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem bőven elég hetente egyszer találkoznom vele.
2023. febr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Az ékezetekkel mi történt? elvitte a kiscica?
2023. febr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Szerencsére nagyon jó szüleim vannak illetve sokszor utaztam már velük. 21 éves vagyok, de most nyáron is lesz családi nyaralásunk. Tavaly is volt. Sőt olyan is volt, ahova a testvéreim nem tudtak eljönni (mert épp máshol nyaraltak).
2023. febr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszotokat, egyes es harmas :)


Kettes: igen, elvitte.

2023. febr. 23. 15:13
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
1 hétre simán 33N
2023. febr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

1 hétre igen, tavasszal megyünk is együtt törökországba.

Több időre azért nem, eleve nincs annyi szabim, meg egymás idegeire is mennénk több hét alatt. :D

29n

2023. febr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha még élnének simán elmennék velük. 🥲

Szerettem őket, nem volt különösen rossz természetük.

27F

2023. febr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyik szülőmmel sem olyan a kapcsolatom, hogy ilyent bevállaljak velük. Még barátokkal is többször átgondolnám ezt, hogy belemenjek.
2023. febr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hiába is invitálnám őket, mert bár életükben sem voltak nagy utazók, már nem élnek.
2023. febr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!