Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi alvás volt a legkeveseb...

Mennyi alvás volt a legkevesebb, amit egy hét, vagy mondjuk két nap/48 óra alatt aludtatok? Vagy a leghosszabb idő, amit alvás nélkül töltöttetek?

Figyelt kérdés
2023. febr. 25. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem pontosan tudom, de én nem szoktam ilyen 4,5-5 óránál többet alvással tölteni hétköznapokon. De volt olyan, hogy 1-2,5 óra alvással telt csak el az este, bár nyilván ez nem fentartható hosszú távon. A legtöbb az ilyen 30+ óra volt, de az már nem mostanában.
2023. febr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az egy állandó dolog az életedben, hogy 4,5 órát alszol? Hétvégén behozod, vagy nincs rá igényed? Nem engedheted meg magadnak a több alvást, annyit kell dolgoznod, vagy mi az oka?
2023. febr. 25. 15:45
 3/10 anonim ***** válasza:

70 óra a max alvás nélküli időm, illegális szerek használata nélkül.

Kávé, energiaital volt. A végén már minden bajom volt. Nem éri meg játszani vele.

Volt, mikor napi másfél órát aludtam, es egy teljes vasárnapot. Az sem éri meg. Aludj rendesen.

2023. febr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Csak a szervezetedet tesztelni volt a cél? Vagy miért, súlyos gondjaid voltak? Én eleget alszom.

És igazából nekem nem is hihető, mikor valaki ilyenekről számol be. Semmilyen forrást vagy megnyilatkozást nem tartok hitelesnek, mert nem voltam ott. Érdekesnek tartom az alvásmegvonás ábrázolását a Túsztörténet című filmben, de ott se voltam ott a valós eseményeknél.

2023. febr. 25. 15:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Munka, suli, szorakozás, szociális élet. Egyetem alatt nehéz mindet csinálni, ezért voltak ilyen heteim. Másfél honapig birtam.
2023. febr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nyugtató hirtelen elvonása után 7 nap ébren volt a rekordom. Iszonyat fáradt voltam, de az agyam képtelen volt elaludni.

A világrekord ébren 11 nap, ez egy ellenőrzött orvosi kísérlet volt.

2023. febr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Hétvégén általában többet pihenek, de igazából csak arról van szó, hogy az alvást időpazarlásnak érzem. Nem akarom életem negyedét azzal tölteni, hogy alszom.
2023. febr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
*harmadát. (Bocsánat)
2023. febr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
4h., de volt, hogy semmit sem.
2023. febr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fiatal koromban évekig jártunk a Sziget Fesztiválra, nagy társasággal, kint sátraztunk, de mi a közelben laktunk, haza is jártunk aludni. Kb. az volt a menetrend, hogy hajnali 3-4 körül hazamentünk vagy be a sátorba, pár óra alvás után wc-zuhany-kaja és mentünk vissza. Ha kint aludtunk még kevesebbet aludtunk, mert akkor még a sátornál dumáltunk, kártyáztunk, volt, hogy már világosodott, amikor lefeküdtünk, de 9-10 körül már szauna volt a sátor, plusz kezdődött a zajongás. Szóval egy héten keresztül minden nap csak kb. 4 órákat aludtam, néha 6-ot, nem tudom, hogy bírtam, nem is csak azt, hogy keveset aludtam, hanem amikor ébren voltam ivás, koncertek, buli, pörgés volt ezerrel. Az volt az első jel, hogy öregszem, hogy az utolsó években már kihagytam 1 napot a közepén vagy csak 10-12 óra alvás után mentem vissza, mert nem bírtam. :D


A leghosszabb nem alvás szintén csikókoromban történt, egy hétköznapi külföldi koncert utána reggel 5-re értem haza és 8-kor indulnom kellett munkába, úgyhogy nem volt értelme aludni, zuhanyoztam, ettem, kicsit tettem-vettem és utána mentem dolgozni. Délután 2-kor volt a mélypont, akkor majdnem belezuhantam a billentyűzetbe, de aztán magamhoz tértem, este kicsit korábban feküdtem le, 10 körül. Szóval kb. 40 órát nem aludtam.


Olyan, hogy kb. csak 4 órát tudtam aludni egy hétköznapi koncert után gyakran volt.


Ma már azt is érzem ha több nap egymás után csak 6 órát tudok aludni, nyűgös leszek és lelassul az agyam, kell a napi 7-8 óra alvás. Öregszem. :D

2023. febr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!