Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a leghosszabb idő,...

Mi volt a leghosszabb idő, amit alvás nélkül töltöttetek. És miért? Hogy éreztétek magatokat közben?

Figyelt kérdés

2018. dec. 30. 00:40
1 2 3 4 5
 1/47 A kérdező kommentje:

Ja és, a korotokat és nemeteket is írjátok le, légyszíves :)

Igen, közben észrevettem, hogy az első mondat után véletlenül pontot tettem kérdőjel helyett.

2018. dec. 30. 00:44
 2/47 anonim ***** válasza:
98%

24 óra. Az öcsémmel versenyeztünk, hogy ki bírja tovább, közben utaztunk. (Én nyertem:)) Nyilván álmos voltam, ennyi.


19/L

2018. dec. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim válasza:
98%

A nővérem még a nyáron elhunyt, neki pedig van egy 12 éves kamaszlánya, akinek elvállaltam a nevelését. Az első 4 nap elég rossz volt. 10 óráztam, ügyeket intéztem, be vásároltam, főztem, mostam, stb., a nap többi részében meg természetesen unokahúgomat kellett vigasztalnom, mert szegénykém sírt.


Szóval nem nagyon volt időm aludni, de egyébként fel sem tűnt, hogy nem aludtam kb. 96 órán át keresztül.


Mondjuk, utána sem tudtam 3-4 óránál többet aludni.


28/F

2018. dec. 30. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom pontosan, mert annyira nem érdekel, hogy fejben tartsam, de 40 felett, és még 48 alatt. Talán 42-43. Többször is előfordult már. Nem tudtam elaludni éjjel, aztán másnap hosszú, fontos programom volt.
2018. dec. 30. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
95%

Kb. 30 óra. Úgy mentem érettségi szóbelire meg tavaly a szakmai vizsgám szóbelijére is, hogy előtte egész este nem aludtam, csak forgolódtam. Amikor "felkeltem" (=szólt az ébresztőm), úgy éreztem magam, mintha infúzióban kaptam volna kb. 2 l kávét, ez tartott úgy a vizsga ¾-éig, aztán amikor a nagy részén túlvoltam és valamennyire megnyugodtam, hirtelen nagyon elálmosodtam, de még a vizsga befejeztéig, ill. a bizonyítványosztásig viszonylag jól bírtam. Aztán a hazaúton majdnem elaludtam a buszon, majd mikor hazaértem, alig bírtam elvánszorogni a fürdőszobáig is, aztán bevetődtem az ágyba és szinte abban a pillanatban el is aludtam. Utána másnap reggelig egy huzamban aludtam kb. egy fél napot.

20l

2018. dec. 30. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
96%
Volt, hogy reggel 4ig voltam fent, mert bolond voltam. Volt, hogy èjszakáznom kellett 2h-s alvásszünetekkel. 1* meg valóban non-stop fent voltam munka miatt. Közben nem annyira èreztem semmit, mert full adreanalinnal voltam teli (az egyiknèl volt, hogy majd belealudtam), de a lènyeg, hogy mindig 2nap múlva jött ki a dolog.
2018. dec. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
93%
Reggel 4-kor keltem, bementem az egyetemre, 8-tól volt órám délután 4-ig. Este volt a gólyabál, amire elmentem, reggel 4ig toltuk. Hazamentem, de nem aludtam, csak rendbeszedtem magam, mert reggel megint menni kellett órára. Olyan délután 1-2 körül kerültem ágyba. A buli után végig borzasztó volt, olyan voltam, mint egy zombi.
2018. dec. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
94%

TDK leadás előtti egész éjjel írtuk a társammal, mert valami adat az utolsó pillanatra lett meg.

Alapból stresszes dolog plusz rájön a nem-alvás.

Másnap ideges, zombi, hulla fáradt voltam, néha furán érzékeltem a magam körüli dolgokat, a társammal majd összevesztünk csúnyán. Egy pokol volt.


Kb 36 óra ébrenlét volt.

Hazamentem és aludtam.

2018. dec. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
82%

45 óra.... Meló volt. Magyarország-Olaszország-Magyarország. 1 dolgo érdekelt, hogy minél elöbb hazaérek.

Utolsó pár órára nem emlékszek. Soha többet nem csibálok ilyen ökörséget....

30/f

2018. dec. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
84%
Egy éjszaka és két nappal volt eddig a leghosszabb idő, amennyit nem aludtam, összeswn kb. 40 óra ébrenlét. Az okát nem tudom, valószínűleg vizsgadrukkal egybekötött alvás-szorongásom volt, vagyis amikor azon izgul az ember, hogy miért nem tud aludni. Nagyon sz*r volt, másnap alig tudtam koncentrálni, beszéd közben nehezen találtam szavakat, ráadásul komoly öngyilkos gondolataim is támadtak, pedig alapjába véve egy életvidám ember vagyok. 20/f
2018. dec. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!