Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Írás tudatlanság fejleszthető?...

Írás tudatlanság fejleszthető? felnőtt korban pl pár betűre még emlékszem az írott betűböl mindenre több dologban se vagyok jó több millióig is el tudok számolni nem tudom pontosan mennyiig de hogy az pontosan mennyi azt nem

Figyelt kérdés
2023. febr. 26. 14:02
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsánat szóval nyomtatotbol mindenre
2023. febr. 26. 14:04
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tehát kézzel írni nem tudsz? Ha olvasni és gépelni tudsz, nagy szükséged nincs rá, de nem nehéz megtanulni. Nyomtatott betűkkel is írhatsz kézzel, ha nem sokoldalnyi szövegről van szó, csak egy bevásárlólista mondjuk, nincs nagy hátránya. A folyó kézírás kényelmesebb valamivel, hosszú szövegnél jobb.
2023. febr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Tessék, gyakorold. Idővel menni fog.

2023. febr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A helyesírás is fejleszthető még felnőttként is, például olvasással. A könyveket nyomtatott betűkkel nyomtatják.
2023. febr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olvass, az segít.
2023. márc. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elfogadja-e pl a bank ha szerződéskötéskor csak egy X et írsz a neved helyére..
2023. szept. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!