Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A mai nők miért nem összetartóak?

A mai nők miért nem összetartóak?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy simán leállnak egy nős, gyerekes férfival? Jelenleg én kismama vagyok és egyből talált magának nőt a kedves “párom” , akit amikor felkerestem normálisan még engem oltogatott.
2023. febr. 26. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
mi köze ennek az összetartósághoz?
2023. febr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Ennek az égvilágon semmi köze az összetartósághoz. 🙁
2023. febr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Hát ilyen régen is volt, nem mai dolog. Inkább azt gondold át, miért hagytak ott, ne más nőkkel foglalkozz.
2023. febr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Marmint a nőt kerested fel? Oszt azt meg ugyan minek? Semmi tartás nincs benned?
2023. febr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

Te választottad. Mindeki más viselkedését nem tudod irányítani. A sajátodat igen. Legközelebb válassz jobban.

Már az is gáz, hogy a palidnak megfordult ilyen a fejében. Ha tudott az egészről, akkor a csaj sem matyóhímzés, de a pasidnak sem jutott eszébe mondjuk nem a farka után menni? Minek szülsz te ilyen embernek?


A másik meg, nagyon vicces úgy általában minden másik nőre, a nőkre általában haragudni. Én nem dugnék vele. Most akkor én miért vagyok hibás?

2023. febr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 NTBS ***** válasza:
18%
Mert az Egyéniségek korát éljük. Nagyon sajnállak.
2023. febr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Hála a jó atyaúristennek csak a nők nem összetartóak... A férfiak összetartanak egymással (SOSEM kezdenének házas nővel, sőt, összetartanak a feleségükkel is, így teljesen mindegy hogy hány céda nő próbálkozik be náluk, ők nem esnek kísértésbe).

Tényleg elég csak a nőkön számon kérni ezt, és úgy általában az összes negatív tulajdonságot.


Amugy meg.... Ez olyan, hogy nyilván csak az bssza a szemed ami rossz, de a jó fel sem tűnik. Pl aki találkozik egy nap száz emberrel, akik közül 90 nem csinált semmi rosszat, 9 kifejezetten kedves volt velük, viszont volt 1 aki beszólt neki, az aznap úgy fog hazamenni, hogy "fuh de bunkók és semmirekellők az emberek. mindenki rossz, kivéve én."

Ugyanez a helyzet veled is. Ha "a nőkben" nem lenne összetartás, akkor gondolom nem telne el úgy nap, hogy ne akarnák felszedni a férjedet, de mivel volt egy darab ilyen nő, ezért most itt kollektíve mindenkire kivetíted a haragodat. Kivéve magadra, mert te más vagy, gondolom :)


Ha meg arra vagy kíváncsi hogy miért próbálkozik be nemtől függetlenül valaki egy foglalt embernél, arra az a válasz, hogy mindig voltak ilyenek, és mindig lesznek is. Ez van.

2023. febr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi a francért nem a kanodat hibáztatod, amiért elhagyott? Idióta.
2023. febr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8.

Hát mert csak az a feslett rossz céda miatt tért le a jó útról az az áldottjó férfiember. Az kezdett ki vele, a férfi csak áldozat. :D

2023. febr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ettől a társadalomtól csak a hasonló megnyilvánulásokat várhatjuk sajnos.
2023. febr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!