Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Angliában vagyunk 2 hete és...

Angliában vagyunk 2 hete és nem rég, történt egy kisebb balhé a szomszédban lévô, angolokkal és lekevert az egyik nekem párat. Szerintetek ha teszek feljelentést, mennyi esélyem van Magyarként itt?

Figyelt kérdés

2016. szept. 7. 01:17
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Ugyan annyi eséjed van mintha itt vertek volna pofán, szerintem :D
2016. szept. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Nem elég hogy megpofoztak mint egy gyereket még apunak is panaszkodnál?

Növessz már fa/szt!

Holnap szépen bekopogsz és amikor kinyitja az ajtót lezsákolod a fejét a kö-csögnek.

2016. szept. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ez igy eleg taaaaaag :)

Mi tortent?

miert utott?

te mit csinaltal?


A rendorok ezeket fogjak kerdezni toled.

Meg hogy volt e szemtanu. Kik a tanuk? milyen viszonyod van veluk?


Ez egy eleg sok tenyezos egyenlet.

2016. szept. 7. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem sok esèlyed van. Látleletet gondolom nem vetettél, a tanúk meg gondolom ugyanannyian vannak mindkét oldalon. Felvétel meg gondolom nem készült róla...

Hogy történt amúgy?

2016. szept. 7. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
két hete vagy kinn és máris balhéba keveredsz....azért a dolgok nagy részét el lehet intézni balhé nélkül. Gondolom te se voltál teljesen ártatlan. Az angolok se verekednek ok nélkül. Ha símán azért vert meg, mert külföldi vagy, akkor csak símán kihátrálsz a balhéból és magadra zárod az ajtót.
2016. szept. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!