Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igaz-e amit Julia Faustyna...

Igaz-e amit Julia Faustyna szülei állítanak, hogy a lányuk nem Madeleine McCann?

Figyelt kérdés

Szeretném megkérdezni, hogy igaz-e a hír, amit Julia Faustyna szülei állítanak, hogy az ő lányuk nem Madeleine McCann? A cikkben azt írják, hogy az ő lányuknak mentális problámi vannak, járt pszichológushoz és pszichiáterhez is, illetve hogy sajnos nem szedi rendszeresen a gyógyszereit. Azt is mondják a cikkben, hogy a lányuk hírnévre vágyott, amit most meg is kapott. (Sajnos, nagyon helytelen módon kereste a hírnevet.)


[link]


Szeretném megkérdezni, ez tényleg így van-e?



2023. febr. 26. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem ő az, az életkora sem stimmel, a szeme is nagyon más. Egy zavart elméjű nő, aki feltűnősködni akar.
2023. febr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan...ezt mi szerinted honnan tudjuk? Szerinted személyesen ismerjük a cikkben szereplő nő szüleit, vagy mi? Amúgy a múltban volt már erre példa, hogy hirtelen feltűnt egy csaj, aki azt állította magáról, hogy ő az elveszett kislány, és ő róla is ugyanígy kiderült, hogy nem ő az.

Ez a lengyel p*csa azt mondja, hogy egyszerűen csak NEM EMLÉKSZIK a gyerekkorára, te ezt a hülye dumát elhiszed?

2023. febr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag a képeket is durván szerkesztette, hogy hasonlítson Madeleinere. :( Őszintén szólva nem sok esélye van annak, hogy ő legyen. De volt szó dns tesztről, az végül nem készült el vajon?
2023. febr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én gyerekem állna elő ikyennel én bátran odaállnék egy DNS vizsgálat elé. Ugyis engem igazolna ha az én gyerekem nem lenne mitől félnem. De a költségeket állja más, mert biztos egy ilyen vizsgálat nem olcsó pénz.
2023. febr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem az, egy feltűnési viszketegségben szenvedő kis 3,14csa.
2023. febr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A DNS teszt is bebizonyította, hogy hazudott. Ez a Julia Wendell lengyel-orosz szàrmazàsú. De legalàbb egy elèg nagy mèdiaszenzàciót csinàlt.
2023. ápr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!