Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt olyan visszatéro almotok...

Volt olyan visszatéro almotok amiben üldöznek titeket ?

Figyelt kérdés

Kb gyermekkorom óta van egy visszatéro álmom amiben üldöznek a rendőrök mert vallami súlyos dolgot csináltam.

Kukoricafoldon meg elhagyatott épületekben bujkálók és érzem közben a félelmet és mostmar mivel szülő vagyok éreztem ezt a rossz érzést hogy a gyerekem se fogom többet látni. Nem kellemes !


Aztán mikor felebredek kb hatalmas megkönnyebbülést erzek hogy meg nem történt meg .

Nektek is volt ilyen ?



2023. febr. 26. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen álmom, de nekem szó szerint mindig ugyanaz, kb félévente, évente egyszer előjön a semmiből. Mindig ugyanabban az utcába menekülök, mert üldöz egy férfi, aztán a végén elkap és kiabálnék, de nem tudok és ekkor ébredek fel, szóval még a végét sem tudom meg, hogy mi történik.
2023. febr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én se látom az üldözöim és hogy mit tettem ami rossz volt.de érzem hogy mindenki elfordult tőlem és menekülni kell.


érzem a félelmet mikor üldöznek az izgalmat és mindent.

És újabban a lányom elvesztése miatti fájdalmat is.

Mindenféle helyeket látok.

Különféle erdei házakat és elhagyott épületeket és mezőket.


Én se mindig maximum olyan 2 3 havonta de látom

2023. febr. 26. 21:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem meg akartak ölni az álmaimban, ezért menekültem állandóan
2023. febr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyenem. Viszont az a fura, hogy nekem nem úgy ér véget, hogy üldöznek, vagy elkapnak. Mindig az lesz a vége, hogy futok, futok, de sikerül elbújnom valahova.. és vége. Nem tudom meg, hogy megtalált -e, sem hogy sikerült -e megmenekülnöm. Csak elbújok, és vége. Mikor felébredek általában tovább gondolom, hogy inkább úgy emlékezzek rá, hogy megmenekültem, de nem. Csak elbújok. A helyszín, a szerplők, a történet az üldözésig mindig más, de ugyanaz a vég. Általában nem ismerem a személyeket, de van, mikor tudom ki elől futok.
2023. febr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Érdekes lehet mi okoza ezt.pl mikor alkoholt iszom akor nem álmodok valamiért.

De ha ilyen szakaszosan hogy felkelek pisilni vagy ilyesmi akor megmarad.lehet minden nap álmodunk vasárnap nem emlékszünk

2023. febr. 26. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!