Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már hogy visszamentetek...

Volt már hogy visszamentetek volt munkahelyetekre?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor miért? Én visszaszeretnék menni az előző munkahelyemre.(gyár) Csak másik területre. A munkámra nem volt soha panasz,táppénzen is csak 1hetet voltam 3év alatt. Visszavennének egyáltalán? Volt valaki hasonló helyzetben?

2018. márc. 25. 03:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

En megfogadtam, hogy ha eljovok egy helyrol oda tobbe nem megyek vissza. Volt egy kollegam az elozo helyen, fel ev utan visszajott, de tobb feladatot kapott mint a tobbiek mert tudtak hogy ugy is megcsinalja.

A masik, hogy eleg konnyen ottragadhatsz, sokkal nehezebb lesz megegyszer lepni. Ez egy gyari munkanal nem a legjobb.

Most dolgozol?

2018. márc. 25. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Több munkatársam, olyanok is akik elég magas pozícióban vannak a cégben tett "kitérőt" más cégekhez korábban, aztán visszament. Engem is próbáltak többször vissza csábítani az előző cégemhez. Egyetem miatt hagytam ott, nem rosszban váltunk el.
2018. márc. 25. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem rosszban váltatok el,miért ne? Főleg,hogy most mindenfele keresik az embert,nálunk is keresnek embereket,a régieknek örülnek is:nem kell betanítani.
2018. márc. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik munkahelyre szivesen visszamennék de sajnos az teljesen megszűnt, a többit nem sajnálom és tuti nem mennék vissza. Megfogadtam ha egyszer elmegyek akkor vissza nem megyek.
2018. márc. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én foglalkoztatóként írok, igen, volt ilyen, volt aki kétszer is visszajött. Ez attól is függ ki miért lép ki a munkahelyéről. Itt nem voltak sérelmek, inkább csak belefáradás. Elmondta hogy nem jött be neki a másik hely.
2018. márc. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én úgy mentem vissza, hogy egy évet külföldön voltam, és onnan visszavettek rögtön.
2018. márc. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Volt. De én még csak azt sem tudom mondani, hogy nem haraggal váltunk el. Azonnali hatállyal felmondtam, ami miatt be is perelt a volt munkáltató, mert szerinte nem volt jogos. Egy rivális céghez csábítottak át, de később kiderült, hogy ott hazudtak, nem teljesítették azokat a feltételeket, amiket ígértek az elején. A régi munkahelyemről pedig visszahívtak, mert szükségük volt emberekre. Mivel az új munkahelyből kiábrándultam a folytonos ígérgetések és hazudozások miatt, elfogadtam és visszamentem. Nem egy szokványos helyzet, de nem bántam meg mert még jobb helyre kerültem vissza, mint mikor eljöttem. A régi dolgozók közül sokaknak szúrja is a szemét, de én annál jobban élvezem a helyzetet. :D

21L

2018. márc. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt hogy visszamentem egy régi helyre, egyszer.


De aztán újra leléptem.

2018. márc. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Nekem csak majdnem volt ilyen. Kiléptem. Aztán hívogattak pont mikor nem volt melóm, több fizut ígértek,bár nem sokkal. Jól jött volna,mert ismertem volna a járást.Gondolkoztam is. De nemet mondtam. Én is úgy vagyok ahonnan kiléptem nem megyek vissza.
2018. márc. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én csak szeretnék visszamenni, egy félreértés miatt kellett távoznom, de még meglátom.
2018. márc. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!