Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan koptassam le rólunk a...

Hogyan koptassam le rólunk a csajt?

Figyelt kérdés

Párommal egy éve vagyunk együtt, szeretjük egymást, a legtöbb barátjával is jól kijövök.

A legjobb barátjával, most hívjuk Lacinak, sok közös programot csinálunk. Általában hármasban járunk el szórakozni, néha néha hozzánk csatlakozik még Laci pár lányismerőse és akkor velük is bulizgatunk.

Most felbukkant a társaságunkban Laci egy régi osztálytársnője akivel régóta tartja a kapcsolatot és szeretné, ha több programba belevonnánk őt is mert nagyon szereti a lányt, szerintem szerelmes belé.

Ez a lány elég erősen és egyértelműen barátzónába zavarta már Lacit de azért elvárja, hogy meghívja italokra, meghívjuk, Laci pesztrálja őt.

Ami kiverte nálam a biztosítékot, hogy bár Laci nem kell a csajnak, az én párom annál inkább tetszik neki szerintem.

Legutóbb amikor buliztunk, kereste a párom a dzsekijét és a csaj kézenfogva rángatta ide oda, hogy segít neki. Néha ölelgette is részegen amit párom hagyott.

Amikor beszélgetnek, mindig mélyen a párom szemébe néz és egyértelmű hogy be van forrva rá a csaj.

Úgy veszem észre, hogy páromnak imponál ez a rajongás de bízom benne és tudom, hogy nem lépne át vele határt.

Tegnap volt a csaj születésnapja és Laci nagyon be volt sózva, hogy köszöntsük fel, párom is rápörgött, hogy dejo, azonnal hívjuk fel és hívjuk el magunkkal valahova.

Én levoksoltam őket és elmondtam finoman a véleményem a csajról, úgyhogy most Laci is, párom is furán néz rám de egyszerűen nem bírom elviselni a csajt!

Párom előtt nem vállalom hogy féltékeny vagyok, bár igen úgy viselkedek és titokban tényleg az vagyok. Azonban nincs jó szándék ebben a csajban, egy igazi egocentrikus paraszt aki csak minden pasival meghívatja magát mindenre és cicázik velük.

Sajnos ha kimondanám a teljes igazságot, akkor csak én lennék a féltékenyke de nem veszik észre, hogy bohocót csinálnak magukból.

Hogyan lehetne lekoptatni a fenébe egy ilyen dögöt?


2023. febr. 26. 21:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy ugyanilyen mocsok sz.jha tette tönkre a kapcsolatomat. Vagyis nem, mert ha szeretett volna a párom nem lett volna vevő erre a dögre. Utálom az ilyen pofátlan r.bancokat, mert igazából sokszor nem is akarnak semmit a pasitól, csak élvezik, h miattuk szétmegy egy pár vagy pedig a rajongást a másiktól. Undorítóak. Szerintem kuka a pasid is, ha ezt hagyja és nem ő maga küldi el végre a ...- ba azt a dögöt.
2023. febr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
ŐŐ biztos vagy te abban hogy a pasidnak nem jön be a lány?
2023. febr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy szétmentetek. Biztos a volt pasid is rájött azóta, hogy ökör volt.

Remélem nem jutunk ugyanerre a sorsra. :(

2023. febr. 26. 21:57
 4/14 A kérdező kommentje:
2-es lehet bejön neki, nem állítottam hogy nem. De szerintem sokan vagyunk úgy vele, hogy bár van párkapcsolatunk, jól esik néha egy kis extra dicséret, elismerés máshonnan is. Ezzel szerintem nincs is gond csak ne engedje, hogy a másik még közelebb férkőzzön. Na a csaj, néz ártatlan áldozati szemekkel, hogy őt mindig mindenki bántja, és párom még sajnálja is. Én meg gondolatban úgy megrángatnám hogy na.
2023. febr. 26. 22:01
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nyugodtan megrángathatod úgy hogy senki nem látja, vagy szólj valakire hogy állítsa le. Szerintem ez egyáltalán nem olyan féltékenység ami ciki és alaptalan, hanem nyilvánvalóan tetszeleg a barátodnak. Teljesen érthető hogy védenéd a kapcsolatod, bár ezt a barátodnak kéne mint férfi lerendezni.. de mivel nem teszi, így kérdéses meddig szalad el a történet.
2023. febr. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Pároddal egyébként te nem szoktál beszélgetni?
2023. febr. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Itt a gond veled van.

Nincs eszközöd.

Imponál neki a csaj? Imponáljon. Miért gondolod, hogy te mindent meg tudsz egyszemélyben adni? Főleg, hogy "titokban meg sunyiban ez meg az". Ha érzések mentén kommunikálnál, őszintén elmondanád mire van szükséged anélkül, hogy kettőjüket hibáztatnád, ott kiderülne minden.

2023. febr. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Egy működő kapcsolatnak kettő pólusa van.

Felelős a párod azért, hogy a helyzet idáig fajulhatott, - nem érdemel meg.

2023. febr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igen, sokat szoktunk beszélgetni de nem mindig egyszerű beszélni az érzelmeinkről, főleg nem az ÖSSZES érzelmünkről és ezzel szerintem nem vagyok teljesen egyedül.

Van úgy, hogy valamit csak el akarsz rejteni magadban, nem akarod, hogy a másik meglássa benned, nálam ez jelen esetben a a féltékenység a csaj miatt. MIÉRT rejtem el? Mert nem akarok gyengének tűnni előtte, ennyire egyszerű. És ne gondold, hogy úgy általában az emberi párkapcsolatokban nincsenek taktikázások, csúsztatások csak egyenes beszéd. Szép volna de nem. Ezért írok én is inkább egy szürke gyk-ra idegeneknek szívesebben, mint ki adjam magam.

2023. febr. 27. 10:45
 10/14 anonim ***** válasza:
Nálunk van egyenes beszéd és képzeld működik.
2023. febr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!