Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Állandóan állandó jelleggel...

Állandóan állandó jelleggel mindig bőgök,sírok, zokogok magamban és azt sem tudom, hogy mit tegyek nagyon rosszul érzem magamat a bőrömben mit csináljak most komolyan tényleg!?

Figyelt kérdés

Egyre jobban csak megunom az egy életemet azt érzem.

Csak tudnám a hirtelen halál módját szabadulhatnék meg ettől a nagy nullától,semmitől.

Az egész emberi életem így telt el keserűen bánkódva bánatosan depressziósan és pánikolva szorongva bél gyomor idegeséggel fosással meg ételt visszahányva az utóbbi néhány pár évben még ez is van minden rossz negatív mellett:'-(:-(:-s



2023. febr. 28. 22:36
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Ez a nyűg teher a sors keresztje.

Bár le pakolhatnám magamról.

2023. febr. 28. 22:45
 2/20 A kérdező kommentje:
Sohasem vehetem le a vállamról a keresztet cipelhetem amíg csak élek és meg nem halok.
2023. febr. 28. 22:46
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Én szintén szorongok és pánikolok, de nem akarok meghalni, valahogy inkább ebből az állapotból kéne kijönni segítséggel. Én pont azon vagyok depis hogy egyszer meghalunk sőt attól rettegek bármikor meghalhatok. Megértelek viszont hogy nehéz helyzetben vagy de ne add fel mert van segítség és megoldás, add ki magadból hogy mi minden rossz, de biztos vannak jó események is az életedben, amikre visszagondolsz. Bármi ami a múltban történt esetleg és fáj vagy bánt, el kellene engedni és továbblépni mert amin nem változtathatsz azon kár szorongani, de az életed további útját te alakítod.
2023. febr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nem szabadna már rég élnem.

Nem is értem ezért minek kellett két gyerek én meg a bátyám a szüleimnek.

Komolyan tényleg meleg érdeklődésű is vagyok egy beteg sérült.

Nagyon nagy kár volt ezért a világra jönnöm

De mostmár mit tudok tenni ráveszem magamat egy befejezett öngyilkosságra.

Leugrok a hídról a dunába vagy mittudomén.

A korlátról bele a vízbe.

2023. febr. 28. 22:58
 5/20 anonim ***** válasza:

Ha egy parányi lehetőség lenne, hogy jobb legyen, hogy legalább az elviselhetetlen ne legyen annyira elviselhetetlen, akkor azért összeszedném minden erőm. Annyira erős vagy, hogy eddig kibírtad ilyen állapotban.

Az állandó sírás ezért lehet, hogy valahogy oldódjon az a sok felgyülemlett fájdalom, elfojtott gondolatok tömkelege.

Senkit nem érdekel a környezetben, hogy a "padlón" vagy? Jézusnak is segítettek a keresztet cipelni. Neked is segíthetnek. Ne haragudj a példáért ha nem vagy keresztény.

Ez nem gyengeség ha elfogadjuk, magától ritkán múlnak el a komoly lelki problémák.

2023. febr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

De nem akarok már tovább kínlódni szenvedni vegetálni vergődni magammal legyen végre örökre elég volt belőle!

Nem akarok totál teljesen teljes mértékben belebrtegedni ebbe az egészbe és kikészülni.

2023. febr. 28. 23:11
 7/20 A kérdező kommentje:
Belebetegszek már nagyon végleg az életembe a sorsomba azt meg nem kívánom magamnak se egy embernek állatnak élőlénynek sem.
2023. febr. 28. 23:12
 8/20 anonim ***** válasza:

Nem vagy rossz ember, hiszen nem kívánod másnak a szenvedést. Megértem, teljesen megértem, hogy elfáradtál és végre levegőt akarsz venni. De mindig van 3. út vagy 4. 5., nem kizárólag a halál vagyis hiszem, hogy a helyzetedben nem jelent megoldást. A sebeket is bekötözzük, ellátjuk akármilyen állapotban van és képes a gyógyulásra.

Bocsáss meg, hogy nem tudok segíteni. :(

2023. febr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
De szüleid bátyád biztosan szeretnek téged, és hiányoznál nekik. Az meg h meleg valaki az nem sérült, nincs abba semmi extra, sőt felvállalni bátor dolog. Sokan vannak így nem vagy egyedül.
2023. febr. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
A bátyám sohasem kedvelt és nem is szeretetett de az apukámék sem ők is csak egyre jobban gyűlölnek és utálnak.
2023. febr. 28. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!