Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan bambább ismerősötök...

Van olyan bambább ismerősötök aki valamiért közelebbi, de néha simán elsétál melletted utcán, máskor viszont lehet felismer és üdvözöl?

Figyelt kérdés
nem tudom csak én vagyok vele így mert sosem másokat nézek, csak magam elé előre de mivel nem szokásom figyelni különösképp az utca népét fordult elő hogy szomszéd mellett simán elsétáltam, vagy egy távoli dudált rám autóból közelről, vagy boltban húztunk el egymás mellett csak mert nem igazán figyelem a környezetem, vagy utólag hallom vissza hogy láttalak itt-ott boltban holott nekem fel sem tűnt semmi és társai. és nem pletykás falukról beszélünk, hanem tizenezres kisvárosról
2023. márc. 1. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok
2023. márc. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Velem is előfordul. El vagyok gondolkodva, sietek...

Amúgy ezt a részét, hogy "Láttalak itt-ott", meg "Elmentél mellettem" nem értettem soha. Nyugodtan oda lehet szólni, hogy "Helló",Szia, X,Y". Azért a legtöbb esetben nem direkt nem vesszük észre a másikat.

2023. márc. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Általában zenét hallgatok, és elmerülök a gondolataimban, mikor egyedül sétálok, vagy vásárolok.. Ezért egyáltalán nem a többi embert figyelem, és többször előfordult már, hogy csak akkor vettem észre az ismerőst, mikor már közvetlenül az arcomba integetett.
2023. márc. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindig ilyen vagyok sőt meg se ismerek sok embert csak az arc valahonnét, de hogy hol láttam, honnét ismerem ki az nem tudom. Totál Alzheimeres vagyok kb ilyen fiatalon, de ők felismernek, én meg nem tudom hova tenni jó részét, csak a naponta látott embereket.
2023. márc. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En mindig fejhallgatoval maszkalok es nem nezem az embereket. Van h azt se veszem eszre h tolem 1 meterre kiabal a haverom 😅
2023. márc. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is ilenvagyok.
2023. márc. 2. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok én is. És volt már, hogy utólag mondta xy, hogy látott valahol. Oké, akkor mondjuk odaszólhatott volna ő is valamit.
2023. márc. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt nekem is mondták már, és azt is, hogy látszott, hogy el vagyok bambulva 😂
2023. márc. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!