Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt olyan időszak az életetek...

Volt olyan időszak az életetekben amit utólag visszagondolva gáznak éreztek?

Figyelt kérdés
Sokat komolyodtam az elmúlt 3 év alatt amióta egyetemista vagyok. Régebben, amikor bekerültem az egyetemre úgy viselkedtem, mint aki valami királynőnek érzi magát. Minden bulin ott voltam ,hogy beilleszkedjek mindenkivel barátkozni akartam és leszólítottam a koliba számomra idegen embereket h szia mizu. Érzelmileg is éretlen voltam, mert néhány fiút hülyítettem szépen szólva. Flörtölgetve viccelődtem velük,majd közöltem,hogy nem akarok tőlük semmit csak azért, hogy a figyelem középpontjába kerüljek. Volt egy srác akivel össze is jöttem, úgy, hogy csak néhányszor beszéltünk, majd egy buliban lekaptuk egymást, de ez sem tartott több ideig 1 hónapnál. Rengeteg emberrel lógtam együtt, mely kapcsolatok az évek során elvesztek. Egyetem végére maradt összesen 3 jó barátom, akiket megbecsülök. Volt, hogy engem raktak ki egy klikkből, mert úgymond idegesítő voltam számukra, néhányukkal én szakítottam meg a kapcsolatot, valakikkel meg csak úgy az idő múltán nem beszéltünk. Mostmár elkezdtem dolgozni és keményen tanulni, mert utolsó év. Azóta kevesebb buliba vágyom és nyugalomra az élet minden területén. Csak sokan ugye ezzel az énemmel azonosítanak még, és emiatt is szeretnék majd mesterre más városba menni, hogy ott tiszta lappal induljak és egy új, érettebb arcomat mutassam meg.

2023. márc. 2. 06:49
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Először önismeret. Empatikus, segítő közeg.

Barátaid nincsenek, hiszen akkor lenne kivel megbeszélni ezt, amit ide kiírtál. Magadon dolgozz. Nem vagy jól.

2023. márc. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek nem akkora nagy történetek.Mármint értem,hogy utólag kínosnak éled meg,de szerintem ha amúgy meg jó az egyetem, jó az oktatás,akkor csak emiatt ne menj át máshová mesterképzés miatt.Biztos sokan voltak még hasonlóan az alapképzés folyamán.
2023. márc. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, amikor nyakunkba szakadt 1990 körül a fene nagy szabadság, akkor a létező összes szempont szerint padlón voltam és nem nagyon éreztem azt, hogy kaphatnék, kérhetnék segítséget bárkitől is.

Alkoholista voltam, belecsöppentem egy érdekes családba, elveszítettem a munkámat, sokkolt a közvetlen környezetem a munkanélküliségem miatt, nehezen emésztettem a napi szinten meredeken emelkedő árakat is.

2023. márc. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Sajnálom hogy így alakult remélem sikerült leküzdeni
2023. márc. 2. 15:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg döcög a szekér, de az éppen aktuális kormány már gőzerővel dolgozik azon, hogy ismét padlóra kerülhessek.
2023. márc. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Eddig mind az volt.
2023. márc. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gungasam ***** válasza:
Aha, volt. Minden olyan alkalom amikor sokat ittam és agresszív lettem néhány órára.Érdekes, hogy ezek az alkalmak nem társasági ivások hanem csak olyan, bedobok egy kis töményet a hangulatért, vagy kell egy pohár bor mert olyan borongós az idő. Szóval utánna kisé túlérzékeny vagyok és harapok.
2023. máj. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!