Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mik számítanak igazi értékekne...

Mik számítanak igazi értékeknek az életben?

Figyelt kérdés

Nyilván valakinek egy kiadós ebéd, valakinek egy számítógép, valakinek egy autó, valakinek egy ingatlan, valakinek a család szeretete, valakinek a sok utazás valakinek a karrier jelenti a legnagyobb értéket az életében.

Nektek mi és miért?

Miért van az, ha valamit már elértünk, onnantól kezdve valahogy nem érezzük olyan nagy horderejű dolognak, mint amikor még sóvárogtunk utána?


2023. márc. 3. 00:21
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Tudás, célok/álmok, barátok/szerettek, élmények


Számomra ezek állandó értéket képviselnek, úgy is, ha megvannak.

2023. márc. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Te nem érzed, annak, én igen. Tudom értékelni, amim van...

Az értékeket meg sok szempontból meg tudom közelíteni, így hosszú lenne a lista.

2023. márc. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A családom, barátaim szeretete, illetve ők maguk, élmények, tudás, álmok. Hűség, szeretet, kedvesség, őszinteség, odaadás, bizalom. Most csak ennyi jutott eszembe, de tényleg van belőlük pár.

Igyekszem én is mindig hálás lenni, és nem készpénznek venni ezeket az életemben.

2023. márc. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!