Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Manapság a nőknek miért nem...

Manapság a nőknek miért nem számítanak annyira az igazi értékek?

Figyelt kérdés
Hűség, őszinteség, tisztesség, stb. Sőt mintha direkt az ellenkezőjét keresnék, pedig régebben még máshogy választottak párt. Miért változott ez meg?

2014. nov. 19. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Nálam nem változott meg!
2014. nov. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Az "értékeket" szereteik mint aranylánc, ájfón, márkás bőrkabát...
2014. nov. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert manapság sokan csak kirakatkapcsolatokat keresnek. Hogy lehessen kivel menőzni, legyen aki eltartja őket. Undorító.
2014. nov. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 MolotovPunk ***** válasza:
41%

Azért,mert többségük mindenből a legjobbat akarja.Pasiból is.A ronda nők és a buták is.De (legjobb) nincs szerintem.

Szerinted miért van olyan sok 40es szingli nő?

Sokat álmodoztak,nagyon jót akartak,de nem sikerült megszerezni,aki pedig igazán szerette volna őket valaha,azt letojták...Ezért jutottak oda ahova.

2014. nov. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem változott ez olyan jelentősen. Régebben mások voltak a szokások, az erkölcsök, a lehetőségek, de ahogy a nagyszüleimtől és a dédszüleimtől tudom (pedig én sem vagyok már mai csirke), abban az időben sem voltak annyira mások az emberek, mint most.
2014. nov. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 MolotovPunk ***** válasza:
100%

/Mert manapság sokan csak kirakatkapcsolatokat keresnek./


És ez milyen igaz.Elég,ha ismerőseim között szétnézek.

2014. nov. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akiknek számítanak, de a többségnek sajnos nem. Talán felszínesebbek lettek az emberek, nem ismerik meg egymást igazán, csak első blikkre eldöntenek mindent, ezért is van annyi tönkrement kapcsolat, ennyi el- és megkeseredett, céljavesztett ember. Leginkább az az elszomorító, hogy csak elvárások vannak, de sokszor maguk a nők se gondolnak bele abba, hogy amit ők elvárnak, azt vajon ők tudnák-e viszonozni. Amúgy meg gyakran a felnőtt nők szemében is csak a rosszfiú számít valakinek, legtöbbször nem azt választják, aki mellettük állna, hanem azt, aki izgatja őket. Ránk mondják, hogy a farkunk vezet minket, holott sokszor a nők sem jobbak, és ők sem az eszükre hallgatnak.
2014. nov. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%
Haha, a vicc az egészben az, hogy vannak olyan lányok, akiknek nagyon is számítanak az igazi értékek, csak te meg a társaid az olyan lányokat észre sem veszitek, mert az olyan lányok után futkostok, akikkel fel lehet vágni...
2014. nov. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8: Ne tudd meg, hogy milyen önbizalomhiányos, nem is cicababás kinézetű lányoknak adtam volna esélyt, mert nekem az "átlagos" lányok kellenének, mind nyafogott, hogy senki nem néz rájuk, meg nekik milyen rossz, erre engem meg leráztak. Van bennem hiba, ez nyilvánvaló, de valahol megértem azokat is, akik inkább a ribiket veszik észre, mert velük legalább lehet valamit kezdeni.
2014. nov. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%
8: ez egy nagy baromság. Pont, hogy állandóan arról van szó, hogy a srácok szívesen kezdenének átlagos kinézetű lányokkal is. Csak az átlagos lányok is rosszfiúkra mennek, ennyit erről.
2014. nov. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!