Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A homofóbiás felnőttek (egy...

A homofóbiás felnőttek (egy része) megragadt az iskolai bullyingoló gyerekek szintjén agyilag?

Figyelt kérdés
2023. márc. 4. 13:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Nem, csak nem szeretik a melegeket!
2023. márc. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Én se mondom ki, csak kerülöm őket!
2023. márc. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
12%
Nem. Ez egy komplex dolog, a szexhez patológiás viszonyból fakad.
2023. márc. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

A homofóbiás embereknek egy része képes viszonylag racionálisan állni a témához. Azonban egy másik része inkább úgy viselkedik mint egy hisztis kis gyerek.


Amikor olyan kijelentéseket tesznek, hogy legszívesebben lemészárolnák mindet és hasonlók....

Az ilyen gondolkodás egyáltalán nem egy érett, felnőtt, racionális emberre vall. Ez sokkal inkább a kisgyerekekére akik nem tudják felfogni, hogy nem minden osztálytársuk olyan mint ő.

A gond, hogy közben már nem egy gyerektől, hanem egy felnőttől származnak ezek a gondolatok ami már kicsit aggasztó.


Mi lesz a következő? Kiket akarnak majd még kiírtain csak azért mert nem pont olyanok mint ők?


Ez a felfogás a hegylakós esethez vezetne. A végén csak egy maradhat.

2023. márc. 4. 14:02
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Először pontosítsuk, mit értünk homofóbia alatt. Mivel ma már az is ebbe a kategóriába tartozik, aki nem szívesen néz csókolózó férfiakat, nem támogatja a melegházasságot, és nem mesél a gyerekének olyan mesét, amiben a két királyfi összeházasodik, vállalom, hogy én is homofób vagyok. Ez van.

De ettől még képes vagyok velük együtt dolgozni (volt már rá példa), és értelemszerűen nem akarok kiírtani senkit. Két kiskamasz gyerekem van, nekik sem engedjük itthon az öncélú b.zizást.

Csak más erről a véleményem, mint ahogy ez ma menő. Egyelőre még szabad.

2023. márc. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
22%

#4: intelligencia, olvasottság kérdése, hogy az ember képes-e a zsigeri ellenszenve mellé észérveket állítani: ezzel enyhíteni tudja a kognitív disszertációát. A kevésbé intelligensnél ez feszültséget, agressziót szül.


Mindemellett attól még zsigeri érzésekről van szó. Nézd meg, hogy mennyire kéz a kézben jár a nemzeti radikalizmus és a homofóbia, holott erre semmilyen racionális magyarázat nincs (egy hazaszerető ember nem az alapján ítélné meg a honfitársát, hogy kibe szerelmes). Csak az lehet a magyarázat, hogy mindkettő megengedi ad a zsigeri ellenszenv kimutatását.

2023. márc. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Igen. Te abba a kategóriába tartozol aki képes ehhez racionálisan viszonyulni.


Azonban az említett másik csoportnál már jól látható problémák vannak.

2023. márc. 4. 14:12
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
#5: igen, homofób vagy, és az lettél volna 20 éve is. Az ilyen "Egyelőre még szabad" meg azért vicces, mert a melegeknek még mindig jóval kevesebb szabad.
2023. márc. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Amit a 7.-ben leírtam azt az 5.-nek címeztem. Csak az érthetőség kedvéért.
2023. márc. 4. 14:14
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Ott kezdődik a probléma, hogy már akkor is homofóbnak tartanak, ha azt mondod, hogy ne legyen minden filmben meleg karakter.
2023. márc. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!