Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyen kényelmesek lettek az...

Ilyen kényelmesek lettek az emberek ?

Figyelt kérdés

Tehát lehet velem van a baj, pedig nem is vagyok öreg 25 éves vagyok egyébként, férfi.


Azt veszem észre hogy bizonyos emberek rohadtul elvannak kényelmesedve. Arra gondolok hogy ma már minden is okos, hiperszuper menő cucc, s ha nincs ilyened akkor gáz vagy.


Nekem pl egy 15 éves Wolkswagenem van, ami persze manuális váltós. Nemrég egy "ismerős" kioktatott hogy mennyire elavult már a manuális váltós autó, mert ma már rengetegen használnak automatát, mert kényelmes. Mondom neki, engem nem érdekel a kényelem. Ezzel rövidre is zártam.


Hagyományos órát használok, Casio már vagy 20 éves. Az okosóra a menő, mert méri a pulzusod, meg mittudomén... ok.


Öreg lehet a lelkem szerintem mert ezekkel a dolgokkal soha nem voltam kibékülve...


De ami a legjobban bánt úgymond hogy ez sok embernek teljesen oké. De ami miatt megszületett bennem ez a kérdés, az mai eset.


Bevásárolni voltam, és kasszánál (embernél) fizetek mindig. Ma egy nő konkrétan dührohamot kapott mert valami volt a géppel vagy mi. "Ő nem azért fizet itt hogy rossz legyen a gép, szeretne minél gyorsabban végezni, nem akar sorrba álni blabla.


Aztán így sorban állásnál elgondolkodtam azon, hogy amikor nem voltak ezek az önkiszolgáló kasszák, akkor tudott sorban állni ? Akkor tudott várni ? Most miért nem tud ? Egyébként hozzáteszem soha nem tetszettek ezek az önkiszolgálós dolgok. Én kontaktust akarok teremteni egy másik emberrel.


De vegyük például a mozgást. Elektromos rollerek sokasága, fiatal idős egyaránt használja, elektromos biciklik szintén minden korosztálynál. Idősebbeknél megértem. Na de fiatal életerős emberek ilyen sz*rokkal ? Nemár...


Igen, bringázok én is. S hiszi vagy nem bárki, sokezer kilométer van már a lábaimban. Egész évben szinte csak bicajjal járok, kocsit meg hosszú távra használom, túrázás ilyesmi.


Na mindegy sorolhatnám ezeket a dolgokat napestig, de a kérdésem inkább az hogy miért lettek ilyen kényelmesek az emberek ? TISZTELET A KIVÉTELNEK!



#menő #kényelem #Hiperszuper
2023. márc. 4. 14:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
20%
Automata váltó hülyéknek való, akik nem tudnak váltani.
2023. márc. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ebben lehet valami :D had irányítsam már én az autómat és ne ő engem :D
2023. márc. 4. 14:42
 3/22 anonim ***** válasza:
34%

Ja, miért is legyen kényelmes az ember, ha lehetőség van szpni is?


Ugyan, ki akarna jót a szr helyett? Hüye mindenki, ugyebár...

2023. márc. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
24%
Az óra hogy jön ide?
2023. márc. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
64%
Ja, mosógépet is minek használunk, régen tudták az emberek kézzel sikálni a ruhát. Egyáltalán miért van víz bevezetve a házba, valaha be tudták a kútról is hordani. Sőt, ház is minek, volt idő, amikor a barlang is megfelelt.
2023. márc. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Jajj sejtettem hogy ez lesz :D az őskort hasonlítjátok a mostani élethez, holott nem erről volt szó :D na mindegy, egyszerűek vagytok mint egy faék... tisztelet itt is a kivételnek :D
2023. márc. 4. 15:05
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Ne foglalkozz az ilyen megjegyzésekkel, úgy élj, ahogy neked jó, kényelmes.
2023. márc. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
36%

Végigolvastam, mert azt hittem, tényleg lesz valami konklúzió, de ez a szófo*ás így egy nagy semmi lett, ne haragudj.


Valaki ezt preferálja, valaki meg azt, mit kell ezen rugózni? Én például áldom az összes hipermarketet amiért van önkiszolgáló és nem az életunt Marika dobálja a cuccaimat, de ettől még pont nem érdekel, hogy más meg éppen a Marikát szereti inkább.


Lépjünk már ezen túl, 25 éves vagy..

2023. márc. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
49%

Kényelmes lennék, mert nem 15 éves autóm, 20 éves órám van? Meg mert szeretem az önkiszolgálót?

Mi köze ehhez a kényelemnek?


15 éves autóm nincs, mert nem szeretem a lefingott kocsikat, 20 éves órám sincs, mert a modern kinézetet preferálom. Az önkiszolgáló meg gyorsabb, nem kényelmesebb.


Szar lehet 25 évesen ilyen mentalitással.

2023. márc. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom, miért egy elítélendő dolog a kényelem...


Ha valakit lehet kényelmesen, ki az a hülye aki direkt a kényelmetlent választja?


Ha ugyanannyiba kerülbe a 15éves wolkswagen meg az új tesla, te sem a lefingott vw-t választanád, csak lelkednek megnyugtatóbb így beállítani hogy a többi ember a hülye.

2023. márc. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!