Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt olyan korszak az életetek...

Volt olyan korszak az életetekben, amikor állandóan szeréncsétlenségek, negatív események történtek veletek?

Figyelt kérdés

#nehézség #szerencsétlenség #Rossz korszak #Állandóan nehéz
2023. márc. 6. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ez nàlam mindig periodikusan jön, egy darabig minden oké és aztán jön a szar csőstől. Mintha lenne felettem egy sötét felhő és minden balul sül el. De aztán újra jön a jó és mas lesz a közérzetem is, szóval nem tudom mi okozza ezt.
2023. márc. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, pl a mostani is egy ilyen.
2023. márc. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szinte csak olyan van
2023. márc. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt olyan, hogy nem jött össze semmi sem.Kb 10-12 évvel ezelőtt. De szerencsére most rendben vagyok.
2023. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amióta bejött a covid, azóta van jön a szerencsétlenség a szerencsétlenség hátán..

Többnyire iskola,magán életi dolgok

2023. márc. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nálam ilyen időszak van úgy kb. 4 éve.
2023. márc. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Uh, igen; 2021.

Abban az évben voltam gólya egyetemen, és az online oktatás elég szépen megviselt. Itthon állandóan veszekedések voltak, mindenki összekapott mindenkivel, a szeretett sportom is abbahagytam. Ez mondjuk cifrább volt annál ("bullying" határát súrolták az ottaniak az irányomba). Sok barátot vesztettem el. Nagyon durván felerősödött a szorongásom, mély depresszióm is lett, és még megy tovább a lista.


Azóta (lekopogva!) mérföldekkel jobb a helyzet már, szerencsére, viszont #1 által említett periodikusságot látom az életemben én is. 2021 és 2022 esetén is a legdurvább mélypontok március-áprilisban, illetve november-decemberben voltak. Remélem ez idéntől kezdve megtörik..

2023. márc. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!