Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a baja az embereknek ebben...

Mi a baja az embereknek ebben az országban hogy állandóan bámulják a másikat?

Figyelt kérdés
2023. márc. 4. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Semmi, csak van szemük.
2023. márc. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Visszatért a bámulós őrült. Legalább 1 napja nem volt kérdése.
2023. márc. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Én még szemüveggel se látok rendesen, lehet, hogy bámulom picit az embereket, de csak azt nézem, hogy ismerem e 🙂
2023. márc. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Érdekes, engem nem bámulnak.
2023. márc. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Ez melyik ország, mert itt mindenki a telót bámulja:DDD
2023. márc. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
A bámulásra fókuszálnék, valóban igaz, hogy másokat és a telefont is bámulják de halál üres tekintettel. Nekem ez a legfurább, hogy csak néz meredten, de semmilyen folyamat nem zajlik a tekintetében.
2023. márc. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Ha csak bámulják, az még belefér. Van szemük, és mivel bezárkózott egy társadalom, aki a másik vegzálásán kívűl nem tud egy értelmes mondatot beszélni a másikkal, így csak ez fér bele a tudásába, a bámulás.
2023. márc. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolom látszik hogy nem én írtam ki ezt a kérdést és csak válaszoló vagyok, de az itteni 2-es válaszoló nekem is bepötyögte ugyanezt hogy "visszatért a bámulós őrült". 😂 Szegényem komolyan azt hiszi hogy az egesz földön csak egyetlen ember nem tartaná normálisnak a beteges bámulást. 😆
2023. aug. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!