Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért bziznak mindig az emberek?

Miért bziznak mindig az emberek?

Figyelt kérdés
Mondjuk bzi rendőr, te mekkora bzi vagy, stb. Miért kell folyamatosan ezt mondani negatív dolgokra?
2023. márc. 11. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Csak a bzik általánosítanak:)
2023. márc. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam. Nem mindenki. De nagyon sokan.
2023. márc. 11. 19:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell őket kérdezni. Mindenki másért. Az én környezetemben szerintem én bzizok a legtöbbet, de én is nagyon ritkán.
2023. márc. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%

1, Fel lett kapva ez a téma nagyon, így ezért. A másik ilyen a f*sszo*ó: nő-férfi-fiatal-aggastyán ugyanúgy okádja a szájából. Elferdült ez a társadalom,,nagyon miközben meg nyomatják, hogy nagy keresztének vagyunk. Vicc:):);

2, Akik ezt rendszeresen fo**ák magukból, lehet, hogy látensen önmaguk azok, csak "jobb" terelni a dolgokat.

2023. márc. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre a környezetemben, hogy elszakadt már ez a kifejezés az eredeti jelentésétől. A legtöbb esetben egyszerűen a "gyökér" megfelelőjeként alkalmazzák. Az én baráti körömben is gyakran erre használjuk.


A melegekre meg mindig melegként vagy homoszexuálisként hivatkozunk, nem is használjuk rájuk azt a kifejezést, hogy b*zi. Mert az olyan degradálóan, pejoratívan hangzik szerintünk.

2023. márc. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rossz szokás.Olyasmi,mint mikor a vidéki embert leparasztozzák. Persze,ha valaki szándékosan meg akar bántani egy vidékit,vagy egy homoszexuálist,akkor ezen szavakat fogja alkalmazni rájuk.
2023. márc. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!