Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen céljaitok vannak?...

Milyen céljaitok vannak? Nekem semm, és csak túlélem a napjaimat. Ezért kérek ötletet.

Figyelt kérdés

2023. márc. 13. 06:15
 1/7 A kérdező kommentje:
*semmi
2023. márc. 13. 06:15
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szüleimnek szeretném visszafizetni hogy felneveltek, venni nekik egy házat, vagy a jelenlegit kifizetni hogy ne hitel formájában kelljen fizetniük.


Egyenlőre ott tartok hogy munkát keresek. A BSC-t ebben a félévben fogom befejezni.

2023. márc. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

1. Pszichológussal rendbe szeretném rakni magam lelkileg. Nagyon rossz gyerekkorom volt, abban amit szerettem nagyon korán kiégtem és céltalanná váltam.

2. Pszichológus segítségével, de találtam végül új célt. Gyógytornász leszek (már ha sikerül elvégezni xd)

3. Szeretnék fogyni 20 kilót, amit depresszió alatt szedtem magamra. Emellett az új sportban amit találtam olyan módon "sikeres" lenni, hogy kitartani mellette, élvezni és kihozni magamból a legtöbbet.

2023. márc. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szolovjov ***** válasza:
100%
Nekem jelenleg befejezni a 250-es Etz-m építését. Mindig ilyen apróságokon dolgozom, de semmi nagy különös célom nincs.
2023. márc. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jókat írtok. Kívánok hozzá erőt.
2023. márc. 13. 20:20
 6/7 A kérdező kommentje:
Sőt. Wáov!
2023. márc. 13. 20:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Szeretném megszerezni a diplomám; a mostanival együtt 3 félévem maradt, a következő kettő "csak" gyakorlat és szakdoli, ha minden jól megy.

Szeretnék letenni még kettő min. középfokot nyelvekből. Jelenleg mindkettő erősebb alapfok körül lehet.

Szeretnék tartósan boldog lenni; ehhez viszont az kell, hogy először magam rakjam rendbe (sok családtagomra is jellemző önértékelési gondok, szorongás, megfelelési kényszer; a teljesség igénye nélkül), majd szerezzek tartós barátságokat, és egy ponton párkapcsolatot is.

Szeretnék egy megbízható, jól fizető munkahelyet, amit imádok, hogy tudjam a szüleim támogatni, és ilyen téren is megköszönni, amit értem tettek.

2023. márc. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!