Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha évek óta sikertelenek...

Ha évek óta sikertelenek lennétek valamiben, ha nem érnétek el benne a kitűzött céljaitokat váltanátok inkább valami másra vagy megpróbálkoznátok vele mégegyszer, de tudva, hogy nem biztos, hogy most sikerre viszitek, mivel eddig sem történt úgy?

Figyelt kérdés
2016. márc. 4. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy a kudarc ellenère mennyire szeretem csinàlni amit csinàlok

Èpp ilyen helyzetben vagyok èn is

Szeretem amit csinàlok de rengeteg a kudarc, sokat töprengek vàltani kène

2016. márc. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha csak 1% esély is van a sikerre nem adnám fel.
2016. márc. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha tényleg kitűzött cél és elakarom érni akkor a sikertelenség nem tántoríthat el...

próbálnám megtalálni a megfelelő utat a sikerhez, megkérdezném mások véleményét is, hogy szerintük hogyan érhető el...azok véleménye meg nem érdekel akik szerint nem érhető el...persze ha logikusan elmondják miért és nem csak egy "áá ezt nem lehet megcsinálni", akkor azon elgondolkodnék...mert lehet egy ilyen logikus levezetésből látnám, hogy miért vagyok sikertelen, miért a rossz úton jártam eddig...és keresném továbbra is a megoldást!


23F

2016. márc. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!