Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan buktatok le a szüleitek...

Hogyan buktatok le a szüleitek előtt a dohányzással?

Figyelt kérdés

Hány évesek voltatok akkor?Nem volt kellemetlen?

Félreértések elkerülése érdekében nem vagyok se tini aki lebukott és szülő se vagyok, szimplán csak érdekel a dolog.



2023. márc. 13. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett lebuknom, körülbelül 21-22 évesen már úgyse nagyon volt beleszólásuk. Nem örültek neki, de elfogadták
2023. márc. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem lebuktam, hanem szimplán elmondtam nekik, olyan 16 lehettem akkor. Nem örültek neki nyílván, de azt mondták hogy nem csodálkoznak rajta, tekintve hogy a családtagok nagy része is dohányos.

Mondjuk nekem kifejezetten jó kapcsolatom volt a szüleimmel amúgy is, mindent meg tudtam velük beszélni tiniként is. Így utólag mondjuk szerintem azért sem lehettek meglepődve mert feltünhetett nekik hogy gyorsabban fogy a cigi mint addig:) Tehát lehet hogy a vallomásom előtt is tudták. A tágabb család később tudta meg mondjuk, a szüleim kértek hogy ne mondjam el, a felesleges aggódásuk miatt. Végül nekik is elmondtam, igaz hogy évekkel később, már felnőttként. De ők se csináltak semmi problémát belőle.

2023. márc. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17 leszek, csak anya és a nagyi tudja de ők is csak azért mert elmondtam nekik. Mondták hogy nem jó meg ilyenek de úgyis látják rajtam hogy hajthatatlan vagyok így inkább rám hagyták. Apa nem tudja, nem vett észre belőle semmit és neki nem is tervezem elmondani.
2023. márc. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

15-6 körül voltam. Nem volt nagy sztori, tekintve, hogy nayám mosta a ruháimat és akkoriban még nem ceszte szét a COVID a szaglásunkat, gyakorlatilag esélyem sem volt:D


Ő évekkel korábban megmondta, hogy ha rászokok a dohányzásra, akkor nem kapom meg azt a havi 2ezer forint zsebpénzt.

És anyám egy velejéig őszinte és tisztességes nő.

Úgyhog ytényle gnem kaptam onnantól zsebpénzt:D


De pár hónap múlva felülvizsgálta az ügyet és mivel nem voltam füstszagú, újra megnyiltak a pénzcsapok:D Úgyhogy ennyi volt a dohányos karrier:D

2023. márc. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szolovjov ***** válasza:
Hát a szaga mindig elárul. Amúgy csak kipróbáltam, nem akarok öngyilkos lenni.
2023. márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lagziba voltunk azelőtt durván 1 évig minden este kijártunk cigizni a faluba mindig érezték rajtam aztán lagzin mondták hogy menjek nyugodtan gyújtsak rá már 2 éve letettem nincs semmi értelme.
2023. márc. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!