Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy reagáltak a szüleitek...

Hogy reagáltak a szüleitek amikor megtudták hogy cigiztek?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok

2021. febr. 15. 00:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%

Én amikor anyának elmondtam, annyit mondott, hogy nem örül neki, de nem is fogja tiltani, mert úgy is cigiznék, csak akkor a tudta nélkül.

Apának meg amikor elmondtam, kiszaladt a kocsijához és behozott nekem egy doboz cigit. :D

14 éves koromtól cigizek, és 15 voltam amikor elmondtam. Most 18 vagyok.

2021. febr. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

Már csak édesanyám élt amikor bevallottam. Azt mondta hogy nem örül neki, de tisztában van vele hogy nem tudja megtiltani, egyrészt már 18 éves voltam, jogilag felnőtt, másrészt ő is dohányzott, nem akart kettős mércét felállítani hogy neki szabad, nekem nem. Megkért hogy előtte ne dohányozzak, hogy neki ne kelljen látnia ahogy ártok az egészségemnek. Körülbelül egy évre rá hozzászokott annyira a gondolathoz, hogy már szívhattam előtte is.

32N

2021. febr. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

Anyu azt mondta hogy navérgre hogy elmondtam. Tehát joval előbb tudta.

Apu megkepődött.

Egyik se bántott érte

2021. febr. 15. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
100%
16 éves voltam elósször csak anyámnak mondtam el, gondoltam úgyse olyan pancser hogy ne érezze meg a ruhámon (kb szószerint az első szálam utáni nap szóltam hogy cigiztem). Persze nagyon nem örült de honorálta hogy elmondtam mondta hogy ő is dohányzott most mit mondjon? Annyit kért hogy ne előtte. Apámmal vártam vagy fél évet, féltem nem tagadom aztán kinthagytam az asztalon egy dobozzal hogy meglássa és legyen aminek lennie kell: Megkérdezte hogy "Te cigizel?" "Hát szoktam néha" "Jó hülye vagy." ezzel le is lett rendezve. Utánna már nyaraláson majd itthon is csináltam idővel. 21F (Most tervezem a leszokást és mielőbbi leszokást neked is! :D)
2021. febr. 15. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Már jó régen,pontosan nem emlékszem.Édesanyámnak nem tetszett az biztos,neki most se tetszik,csak elviseli.De mindig azt mondja,hogy rossz érzés neki mikor cigivel a számban lát engemet,mert ő sose cigizett,nem is gondolt rá,egyszer régen fiatalkorában beleszívott 2 slukkot,beszédült és el is ment a kedve tőle egy életre.Apámat nem érdekelte,ő vette is nekem a cigiket,később pedig már a dohányt,mikor először elkezdtem tekerni,utána pedig tölteni.
2021. febr. 15. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Előzőhöz:Most vagyok 33,15 évesen kezdtem el rendszeresen cigizni,és azthiszem rá 2 hétre,lehet egy kicsivel több volt már nemtudom,én mondtam el Édesanyámnak,mert nem akartam hülyének nézni,hogy hazudjak neki,mikor úgyis megérezné rajtam.
2021. febr. 15. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szülő vagyok.


15 évesen mondta el a gyerekem, hogy cigizik. Sem akkor, sem most nem örülök neki, hogy dohányzik, annak viszont igen, hogy elmondta.

2021. febr. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Én 12 voltam, mikor először beleszívtam. Anyának rögtön elmondtam. Nem szoktam rá, az volt az első és utolsó is. Nem mondott semmit rá, mert szerintem érezte, hogy csak kíváncsiságból csináltam, és mondtam neki, hogy több nem kell.

16L

2021. febr. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

15 voltam mikor rászoktam.

Nagymamám nevelt, hú nagyon mérges volt, de elfogadta.

Édesapám is cigizett, nem örült ő sem, de inkább megkínált.

Most vagyok 36 éves, nő és édesanya.

Lányom 11 éves, remélem nem fog cigizni, de ha igen, akkor sem harapom le a féjét, hisz én a mai napig szívom.

2021. febr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%

13 voltam, mikor elszívtam három szálat.


Aznap elmondtam apának, de kb annyi is volt. Másnap azt hittem, meghalok, úgy fájt a fejem, meg folyamatosan hányhatnékom volt, úgyhogy köszi, nem az én világom :D

2021. febr. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!