Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az öregeknél meddig fog...

Az öregeknél meddig fog tartani a covid farsang(maszkabál)?

Figyelt kérdés
Hogy nem lehet ezt megunni?40 fokban is tartani fog a maszk,gumikesztyű kombó?

2023. márc. 18. 12:20
A kérdező szavazást indított:
0,5 év
1 év
2 év
5 év
Örökké így maradnak
17 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
82%
Nem feltétlenül a covid miatt hordják. Nagyimat az intenzívre küldte egy influenza, azóta ő is jobban vigyáz. Mielőtt valaki írná, hogy akkor ne mászkáljon: nincs rossz állapotban, önellátó, még jó pár év áll előtte, nyilván nem akar bezárva maradni
2023. márc. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
79%
Kesztyűt nem látok, de maszkot nem csak öregek hordanak. Amúgy influenza járvány is van pluszban.
2023. márc. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:
Nem ér semmit,de felőlem mindenki azt hisz,amit akar.Régen nem voltak így bexarva.
2023. márc. 18. 12:44
 4/57 A kérdező kommentje:
A kesztyű is megy,és téli változatban is.Meg a műtősmaszk mellé a verébmaszkot is hordják.
2023. márc. 18. 12:46
 5/57 anonim ***** válasza:
76%

Vannak fiatalabbak is akik valamilyen műtétre készülnek, olyankor az orvos tanácsára már hetekkel előtte csak maszkban mennek el otthonról, hogy a műtét időpontjára ne kapjanak el semmilyen betegséget, még csak egy sima náthát sem.

Hidd el akin van maszk, annak megvan az oka rá!

2023. márc. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
32%
Hordják már évek óta,sok ütődött azt hiszi ér valamit😂
2023. márc. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
80%
Van, aki akkor veszi fel, ha ő maga beteg, de mennie kell valahová és nem akar másokat összebacizni.
2023. márc. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
78%
Téged miben zavar hogy ők maszkot hordanak??
2023. márc. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:
Nem zavar,mindenkinek joga van bohócot csinálnia magából,én max. jót röhögök rajtuk.
2023. márc. 18. 15:54
 10/57 anonim ***** válasza:
75%

a Távol-Keleten jóval a Covid előtt is teljesen természetes volt a maszk hordása.


nem mondom, hogy sokat ér, s egyet értek abban, hogy ez a világméretű hisztéria teljesen fölösleges volt; azonban ha valaki hordani akarja, hadd hordja. én ebben nem találok kivetnivalót, mivel engem nem érint.


én Nagy-Britanniában élek, s itt is ugyanúgy hordja sok idős ember, de mikor beteg voltam, s kigyógyulófélben mentem dolgozni, én is felvettem 1-2 napra.


30f

2023. márc. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!