Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem szeretnek visszaírni...

Miért nem szeretnek visszaírni legtöbben idegeneknek? (Messengeren, Instagramon pl)

Figyelt kérdés
Normális üzenetekre se. Mi bajuk lehet mégis belőle ha visszaírnak? Mitől tartanak ennyire?
2023. márc. 18. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Javonta egyszer talán visszaírok egy idegennek, de naponta öt idegen embert általi megkeresést már ignorálom.


Nem szeretek vadidegenekkel irogatni.

2023. márc. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nem érdekelnek idegenek kéretlenül írt üzenetei, másrészt van jobb dolgom.
2023. márc. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Idegennek? Miért írnék egy idegennek?
2023. márc. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem neten szeretnék ismerkedni, és a tinikori énemmel ellentétben (nem beszólásként, csupán akkor bírtam az ilyent, most már fáraszt) nincs is kedvem idegenekkel írogatni.

Illetve, közösségi oldalakon, 1 kivétellel (Tumblr), sosem ismerkedtem, mindig fórumokon, sztáros oldalakon, és csak akkor váltottunk platformot, amikor már kellően bíztunk is egymásban.

2023. márc. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Ha van rá ok, hogy beszéljünk, pl üzletelünk, tehát egy hirdetésre írt,

Akkor természetesen visszaírok. Ha nem számítok az üzenetre és nincs benne leírva miért keresett (elhagyott pénztárcát adna vissza, vagy beajánlja egy diákját vagy valami), akkor nem válaszolok. Néha unatkozom és szórakozgatok ilyennel, de nem áll érdekemben idegenekkel beszélni. Van elég barátom, van párom, nem kell több random ember az életembe. Ha élőben úgy alakul, nyitott vagyok új barátokra, de annyira nem, hogy válaszoljak egy idegen ember üzenetére.


Miért írsz idegeneknek?


Én szoktam mostanában, de mindet üzleti okokból. Albit keresek így sokaknak írok.

2023. márc. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert aki random irkál idegeneknek, és még el is várja, hogy válaszoljanak, az beteg. Az ilyen üzenet nem "normális üzenet".

Mindenképp gyanakvásra ad okot.


Döntsd el, hogy mit akarsz, társat vagy barátokat, és próbálkozz annak megfelelő felületeken.

2023. márc. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Már miért kellene visszaírni?
2023. márc. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miért kellene visszaírnom?
2023. márc. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%
Mert ez kb ugyanaz, mintha az utcán mennél oda idegenekhez, és elvárnád, hogy csak úgy beszélgessenek veled. Ilyet nem csinál az ember normál esetben.
2023. márc. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem írok vissza soha se.Nem ismerem az adott illetőt és olyan üzenetekre nem válaszolok aminek értelme sincsen.Egy "szia" vagy "mizura" mit írjak egy vadidegennek.Nem is értem mit várnak ezek az emberek,hogy majd elmesélem neki a napomat vagy mi?!
2023. márc. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!