Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tiltottál/korlátoztál...

Miért tiltottál/korlátoztál valakit Facebookon - illetve Messengeren?

Figyelt kérdés

Volt egy pasas, akivel olykor beszéltünk Messengeren. Benne voltunk mindketten egy csoportban, ahol közös volt az érdeklődési körünk, így kezdtünk el beszélni.

Mostanság, viszont hívogatott Messengeren elég sokszor, amit meguntam és korlátoztam Messengeren.

Volt olyan is, aki durván sértőt írt nekem valamilyen Facebook poszt alatt. Őt teljesen letiltottam.



2023. febr. 24. 10:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy pasi aki nem tudta felfogni hogy kapcsolatban élek és nyomult, őt letiltottam. Más nem rémlik.
2023. febr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ismeretleneket tiltottam le, akik csoportokban olyat posztolgattak amit nincs kedvem látni. Pl folyamatos szépségipar reklám, ami nem a csoportba való, pókos kínzott állatos képek, vagy pl minősíthetetlenül ostoba hozzászólás amilyet nem akarok olvasgatni.
2023. febr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hasonló okok miatt.. összeveszés, vagy épp zaklatott.


De mostanában senkit sem tiltottam le.

2023. febr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Csupán elakartam felejteni az illetőt, és nem akartam hogy utánam kémkedjen, nézze milyen életet élek. Ennek pár éve, azóta már facebookom sincs.
2023. febr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nőknél gyakoribb lehet a tiltás. Férfiak nőket biztosan ritkábban tiltanak le.
2023. febr. 24. 12:06
 6/14 anonim ***** válasza:
Egy csomó férfi és fiú ír rá lányokra
2023. febr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#5 sherlock?
2023. febr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Politikai vagy vallási témákkal zaklatott, és/vagy ilyenekkel szemeteli tele a facebookot.

Kéretlen írogatás, hívogatás privátban. Egyszer szoktam szólni, aztán tiltás, törlés.

2023. febr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
3 éven keresztül kavarta a sz@rt a hátam mögött, nekem meg jópofizott. Amikor kiderült tiltottam, töröltem. A telefonszámát is.
2023. febr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jól tetted, utolsó!
2023. febr. 24. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!